Welcome to Focus Club Tr | Otomobil Severlerin Adresi

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• Announcements

• Yakup Çağatay

[ÖNEMLİ MUTLAKA OKUYUNUZ] Görünmeyen Resimler Hakkında   08/06/2015

Devletimiz i.imgur adresini engellemiş bulunmakta, bu sorunu çözmek için ilk etapta öncelikli konuları yenilemeye başladık. Şuan görmek için yapmanız gereken basit bir DNS değişikliğidir. Google dns gibi 8.8.4.4  İlginize Teşekkürler. NOT: Bu sadece imgur'a yüklenen fotoğraflar için geçerlidir, diğerlerinde problem bulunmamaktadır.  
    • Yakup Çağatay

Nerede Konu Açmalısınız? [UYGUNSUZ BAŞLIKLAR SİLİNİR] Lütfen İnceleyiniz!   08/17/2015

Focus Garajı yeniden düzenlenerek, tüm jenerasyon araçlar birbirinden ayrılmıştır. Genel Bilgi ve Bildirimler Soru ve Sorunlar Modifikasyon Test ve İnceleme Yorumları olarak 4 kategoriye bölünmüştür... Bu kategorilere bağlı olarak başlık açmaya dikkat edelim..Eğer bunlara uygun değilse konunuz Otomobiller Hakkında kategorisine bakabilirsiniz..Tüm forumda başlık açacak yer bulamadınız mı hala ? O zaman Otomobil Sohbetleri kategorimize buyrun.Yani aracınız ne ise ona göre başlık açmak zorunda değilsiniz. Teşekkürler FocusClubTr.com Yönetimi
    • Yakup Çağatay

Yeni Konu Açmadan Göz Atınız - Etiketleme Sistemi   06/20/2016

Sizlerden Ricamız;   Örneğin bir web sayfasında Büyük Başarı: Türkiye:4 – İtalya:0 başlıklı bir yazı gördünüz. Bu yazının etiketleri yazar tarafından şöyle oluşturulmuş olabilir: Türkiye, İtalya, Futbol, Galibiyet, milli takım.   Bu sistemle aranılan konu çok daha kolay bulunur. Etiketler içinde Türkiye İtalya Futbol şeklinde bir arama yapmak sizi istediğiniz sayfaya çok hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlar.   Yeni Konularınızı açarken eğer etiketleme yapmak istiyorsanız bu kurallara göre yapmanız olacaktır, aksi taktirde tüm hataları düzeltmeye kalkmamız çok zaman alıyor ve düzeltme yapılana kadar yanlış sonuçlar çıkıyor..   Eğer yapmak istemiyorsanız lütfen boş bırakınız... Yapmak istiyorsanız ilgili KELİMELERİ VİRGÜL (,) İLE AYIRIN LÜTFEN. FARKLI İŞARETLER İLE DEĞİL.   Özen gösterip ilgilenen herkese teşekkürler FocusClubTr.com
“ER-OL
  • 0
Sign in to follow this  
Followers 0
Guest Özcan B.

Focus 3 Için Özel Koltuk Kılıfı

merhaba.Focus 3 şeker kırmızı araç kullanıyorum döşeme rengim malum siyah kumaş,ben koltuklarımın yıpranmasını ve kirlenmesini istemiyorum,fakat piyasadaki koltuk kılıfları(eskişehir) standart,modele özel , uygun,tam oturacak pot durmayacak kılıf yok..özel focus için üretilmiş kılıf nerden bulabilirim,,ben sordugumda araca göre özel kılıf cıkarılmaz satış sorunlu olur falan dediler

13 answers to this question

• 0

şeker kırmızı style için aracın üzerüinde olan orjinal siyah kumaşın aynısı(renk-desen-boyut) piyasa da üretiliyor mu

Edited by Özcan B.

• 0

ben ölçülerini alarak kendim diktirdim ..90 tl ye çıktı..paspaslarda 30 tl :) döşemecilerde ölçü alarak diktirebilirsin..

211220111864.jpg

• 0

valla bana 150 tl dedi,hediye olarak da arka koltugun orta ayak koyma yerine cırt cırtlı bı malzeme göndereceğini söylediler,sahibinden comda da şirketin ilanı var o modeli ısmarladım o sitede de 150 tl..forum kullanıcılarına özel indirim var demişlerdi ama sahıbınden.com dakı ile aynı fıyat oldu.hatta sahibinden com.daki ürün ilan nosu da 84885173.. bunu ettim sipariş http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-new-ford-focus-ozel-dikim-oto-koltuk-kilifi-ankara-84885173/detay ... forum kullanıcılarına normalde yüzde kaç indirim yapıyor ankara oto döşeme?

• 0

valla bana 150 tl dedi,hediye olarak da arka koltugun orta ayak koyma yerine cırt cırtlı bı malzeme göndereceğini söylediler,sahibinden comda da şirketin ilanı var o modeli ısmarladım o sitede de 150 tl..forum kullanıcılarına özel indirim var demişlerdi ama sahıbınden.com dakı ile aynı fıyat oldu.hatta sahibinden com.daki ürün ilan nosu da 84885173.. bunu ettim sipariş http://www.sahibinde...-84885173/detay ... forum kullanıcılarına normalde yüzde kaç indirim yapıyor ankara oto döşeme?

Konuyu incelerseniz göreceksiniz bu bilgileri..

• 0

inceledim yakup bey 150 tl civarı tutar demiş fiyatta bi sorun yok fena deil..ancak sahıbınden comda da 150 tl olması,focusclub üyelerine bi ayrıcalık saglamamıs ona biraz takıldım ben,,bi hediye verecek ve kargo ücreti almayacak benden sanırım üyeler için bana yaptıgı güzellık bunlar oldu..ama gördugum kadarıyla ve işyeri sahıbıyle görustugumden anladıgım oldukca kalıtelı ve profesyonel yapıolar işlerini..o yüzden para da sorun yok..hakkıdır tabi bi sorun cıkmazsa ama cıkacagını da beklemıorum

• 0

gerçi %10 indirim demişsniz o da kargo bedeli almayacagı için aynı hesaba geliyor,indirim yapmış oldu,ayrıca hediye de güzel bi ikram oldu..şirket sahibi çok kibar ve müşteri memnuniyetine cok önem veren bi kişi..artık tavsiye edıyorum bende

• 0

sanırım ölçüleri arabayla gittiğinde alıyor fakat benim gitme durumum yok,..bütün focus 3 lerde koltuk ebatları aynıdr sanırım

• 0

İletilerinizi 24 saat icinde düzenleyebilirsiniz yani alt alta farklı mesajlar yazmak yerine bir ustdekini güncellenmek mesaj kirliliğini azaltır.

Teşekkürler

• 0

Koltuk kumaşlarınız kolay yıpranmayacak ve leke tutmayacak özelliktedir ve en az 10 sene sorunsuz gider.

Hal böyle olunca tuhaf tuhaf kılıflarla ikinci sahibi için koltuk koruma amaçlı masraf etmenin mantığı benim için yoktur.

9 people like this

• 0

Koltuk kumaşlarınız kolay yıpranmayacak ve leke tutmayacak özelliktedir ve en az 10 sene sorunsuz gider.

Hal böyle olunca tuhaf tuhaf kılıflarla ikinci sahibi için koltuk koruma amaçlı masraf etmenin mantığı benim için yoktur.

haklısınız bırakın arabalarımız, bizimle beraber kullandıkca eskisin

• 0

Bende sadece farklılık ve görünüm için koltuk kılıfı yaptırmak istiyorum.İşin açıkçası önceki aracımdada açık renk döşeme vardı ve artık açık renkten bıktım.Hatta eşimde aracı alırken çok istemişti döşemeleri siyah olsun diye ama malum style koltuk döşemesi değiştirilemiyor.

İzmirde bu işi düzgün yapan ve güvenebileceğimiz birileri varmıdır ?

Edited by ferhat tezcan
1 person likes this

• 0

Bende sırf döşemeleri ve iç konsolu siyah olsun diye Fluencin dinamik versiyonunu alacaktım. Privilage falan içi krem ya, hiç hoşuma gitmiyordu, full değil diye de dinamik almak istemiyordum, bu sırada Titanium focus ile tanıştık. :D :D :D