Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Malatya :)

Ahmet A.

Önerilen Mesajlar

2 Günlük Malatya gezisinden döndüm ve sıcağı sıcağına resimleri payaşmak istedim. Resimler cepten çekildiğinden kaliteli değil ve amatörce :P

Sabah kahvaltısına mutlaka Yeşilyurt'taki SuSesi isimli mekana gidin. Serpme kahvaltısına D.bakır ve Van kahvaltılarını bilen biri olarak 5/10 puan verdim ama mekan 9/10 puanı fazlasıyla hakediyor :)

7drmj.jpg

7drrx.jpg

7dsct.jpg

7dsfp.jpg

7drt3.jpg

7dru9.jpg

7drv5.jpg

7drwr.jpg

7dryb.jpg

7drzc.jpg

Kahvaltı sofrası ilk geldiğinde çok açtık dolu halini çekemedik pek :)

7ds0l.jpg

Kahvaltı sonrası bi Tevfik Abi pozumuz olsun dedik :P

7ds36.jpg

Birazda Ordan Burdan Öylesine Resimler ;

7ds4s.jpg

7ds5s.jpg

Bize heryer Diyarbakır :P Biberland olayına bittim :D

7ds75.jpg

7ds8s.jpg

7dsb6.jpg

7dsh0.jpg

7dsj2.jpg

• Beğen 9
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gidip gördüğünüz yerleri bizlere de gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Malatya için çok övgü dolu söyler duydum. Fotoğraflarda bunların ispatı gibi.

Ama kahvaltı olayına bittim doğrusu. :)

Teşekkür ederiz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kahvaltı da yer de güzelmiş.

Malatya'da beni en çok etkileyen etlerinin lezzeti oldu, yağsız ve fakat inanılmaz lezzetli idi, merkezde Yeşil Vadi ve üniversite istikametine yanlış hatırlamıyorsam Deniz Park çok başarılı mekanlar bu bakımdan.

Tabii değişik günkurusu çeşitlerine değinmeye gerek yok sanırım.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kahvaltı da yer de güzelmiş.

Malatya'da beni en çok etkileyen etlerinin lezzeti oldu, yağsız ve fakat inanılmaz lezzetli idi, merkezde Yeşil Vadi ve üniversite istikametine yanlış hatırlamıyorsam Deniz Park çok başarılı mekanlar bu bakımdan.

Tabii değişik günkurusu çeşitlerine değinmeye gerek yok sanırım.

Etlerine bende bayıldım, Çarşının göbeğinde lalezardı sanırım mekanın adı, tereyağlı urfa kebabı vardı, yediğim en güzel kebaplardandı....

Malatya kesinlikle görülesi bir yer, Vaktim olsa Darende'ye gitmeyi de çok istiyordum, başka sefere kaldı....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ahmet ellerine sağlık ...afiyet bal şeker olsun ne iyi yapmışsın da gitmişsin bak bizlerde sayende oraları senin pencerenden görmüş olduk. :) :) :) :) ...öylen bişey yemediniz mi yaww... :P :P :P :P hani resmini görünce bizde öylen ne yeriz kısmında sıkıntı çekmiyoruz.... :P :P :P :P

Bekir B. tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ahmet ellerine sağlık ...afiyet bal şeker olsun ne iyi yapmışsın da gitmişsin bak bizlerde sayende oraları senin pencerenden gömüş olduk. :) :) :) :) ...öylen bişey yemediniz mi yaww... :P :P :P :P hani resmini görünce bizde öylen ne yeriz kısmında sıkıntı çekmiyoruz.... :P :P :P :P
ve merak edilen soru Bekir Abi'den geldi :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ahmet ellerine sağlık ...afiyet bal şeker olsun ne iyi yapmışsın da gitmişsin bak bizlerde sayende oraları senin pencerenden görmüş olduk. :) :) :) :) ...öylen bişey yemediniz mi yaww... :P :P :P :P hani resmini görünce bizde öylen ne yeriz kısmında sıkıntı çekmiyoruz.... :P :P :P :P

Abi öğlen burdaki arkadaş tava yaptırdı bize. Parayı kasaba veriyorsun, gidip manavdan gerekli sebzeleri de alıp doğrayıp hazırlıyor içine etleri de atıp fırıncıya götürüyor kasap, fırıncı da tavayı pişirip üzerine ekmeği koyup eve yolluyor :D resim yok ama siz tahmin edin artık nasıl dehşet bişey olduğunu ;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.