Welcome to Focus Club Tr | Otomobil Severlerin Adresi

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• Announcements

• Yakup Çağatay

[ÖNEMLİ MUTLAKA OKUYUNUZ] Görünmeyen Resimler Hakkında   08/06/2015

Devletimiz i.imgur adresini engellemiş bulunmakta, bu sorunu çözmek için ilk etapta öncelikli konuları yenilemeye başladık. Şuan görmek için yapmanız gereken basit bir DNS değişikliğidir. Google dns gibi 8.8.4.4  İlginize Teşekkürler. NOT: Bu sadece imgur'a yüklenen fotoğraflar için geçerlidir, diğerlerinde problem bulunmamaktadır.  
    • Yakup Çağatay

Nerede Konu Açmalısınız? [UYGUNSUZ BAŞLIKLAR SİLİNİR] Lütfen İnceleyiniz!   08/17/2015

Focus Garajı yeniden düzenlenerek, tüm jenerasyon araçlar birbirinden ayrılmıştır. Genel Bilgi ve Bildirimler Soru ve Sorunlar Modifikasyon Test ve İnceleme Yorumları olarak 4 kategoriye bölünmüştür... Bu kategorilere bağlı olarak başlık açmaya dikkat edelim..Eğer bunlara uygun değilse konunuz Otomobiller Hakkında kategorisine bakabilirsiniz..Tüm forumda başlık açacak yer bulamadınız mı hala ? O zaman Otomobil Sohbetleri kategorimize buyrun.Yani aracınız ne ise ona göre başlık açmak zorunda değilsiniz. Teşekkürler FocusClubTr.com Yönetimi
    • Yakup Çağatay

Yeni Konu Açmadan Göz Atınız - Etiketleme Sistemi   06/20/2016

Sizlerden Ricamız;   Örneğin bir web sayfasında Büyük Başarı: Türkiye:4 – İtalya:0 başlıklı bir yazı gördünüz. Bu yazının etiketleri yazar tarafından şöyle oluşturulmuş olabilir: Türkiye, İtalya, Futbol, Galibiyet, milli takım.   Bu sistemle aranılan konu çok daha kolay bulunur. Etiketler içinde Türkiye İtalya Futbol şeklinde bir arama yapmak sizi istediğiniz sayfaya çok hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlar.   Yeni Konularınızı açarken eğer etiketleme yapmak istiyorsanız bu kurallara göre yapmanız olacaktır, aksi taktirde tüm hataları düzeltmeye kalkmamız çok zaman alıyor ve düzeltme yapılana kadar yanlış sonuçlar çıkıyor..   Eğer yapmak istemiyorsanız lütfen boş bırakınız... Yapmak istiyorsanız ilgili KELİMELERİ VİRGÜL (,) İLE AYIRIN LÜTFEN. FARKLI İŞARETLER İLE DEĞİL.   Özen gösterip ilgilenen herkese teşekkürler FocusClubTr.com
“ER-OL
ferhat tezcan

Focus 3 Ses Sistemi Montajı

162 posts in this topic

Ne kızacağım...

Ben Ford'u savunmak için yazmadım...

Burada sürekli yakınmaktansa sorunu çözmeye yönelik yöntem öneriyorum.

İsteyen kullanır, istemeyen forumda şikayet etmeye devam eder.

Bu bir üretim hatasıdır, üretim hatası olarak çok sayıda şikayetin belgelenmesi gerekir, bu da genel merkezde görüşülür ve ücretsiz bir çözüm önerisi için tüm servislere talimat çıkar.

Üretim hatası sadece Ford'a mahsus değildir, tüm markaların yeni modellerinde mutlaka görülür, bunu hızla fark eden ve çözen markada bu dillenmez, sorunu görmezden gelen veya geciktiren markalarda ise uzun vadede güvensizlik etiketi yapışır.

Süreç böyle.

Gerisi size kalmış...

Cem Bey bu ses gelme işinde ben de biraz pimpirikliyim; müziği de yalnız olduğumda standart müzik hoparlörleri ile 15-25 arası dinliyorum ama böyle bir ses hiç duymadım aksine akıcı ve net bir ses geliyor sadece 25'i geçince çok bas vuran şarkıda dikiz aynası biraz sarsılıyor. Sanırım üretim hatası ve her araçta olmuyor?

( Sürücü koltuğundan muzipçe gelen gacır-gucur ses var tabi bir de ama onu da garantiden değiştirecek servis, parça bekliyoruz )

Edited by Ahmet Dursun

Cem Bey bu ses gelme işinde ben de biraz pimpirikliyim; müziği de yalnız olduğumda standart müzik hoparlörleri ile 15-25 arası dinliyorum ama böyle bir ses hiç duymadım aksine akıcı ve net bir ses geliyor sadece 25'i geçince çok bas vuran şarkıda dikiz aynası biraz sarsılıyor. Sanırım üretim hatası ve her araçta olmuyor?

( Sürücü koltuğundan muzipçe gelen gacır-gucur ses var tabi bir de ama onu da garantiden değiştirecek servis, parça bekliyoruz )

Yeni serilerde yok, zaten olanlarda 6-7'de başlıyor.

Ağır mı işitiyorsunuz, 15-25???

ilginç olan sağ tarafta sesin aşırı rahatsız edici ancak sol tarafta neredeyse hiç olmaması -kendi adıma- tüm parçalar vsde bire bir aynı.

Bendede aynı şekilde sağ tarafta aşırı ses var, üstelik ses 5-6 seviyelerinde ve bas ortada iken yapıyor.

ilginç olan sağ tarafta sesin aşırı rahatsız edici ancak sol tarafta neredeyse hiç olmaması -kendi adıma- tüm parçalar vsde bire bir aynı.

He he bende de öyle...  :blink:

=) Sürekli değil; yalnız olduğumda ve binde bir güzel, hoşuma giden bir parça çaldığında o kadar yüksek oluyor sadece. Sürekli yüksek sesi kaldırmaz herhalde kulaklarım...

Yeni seri dediniz de; 2012'nin ikinci çeyreği yeni seriye giriyor mu?

=) Sürekli değil; yalnız olduğumda ve binde bir güzel, hoşuma giden bir parça çaldığında o kadar yüksek oluyor sadece. Sürekli yüksek sesi kaldırmaz herhalde kulaklarım...

Yeni seri dediniz de; 2012'nin ikinci çeyreği yeni seriye giriyor mu?

Sorun olmadığına göre: Evet  :)

Sorun olmadığına göre: Evet  :)

Şanslı değilmişim; üretimi düzeltmişler yani... =)

Teşekkürler cevaplarınıza.

Böyle birşey gördüm nette gezinirken.

2013-01-07_10-33-38_317.jpg

Sitemizde bol bol gördük bunları :P amann :D 

Pionerr gördük mü ?

orjinalini görmedik, pioneer olduğu iddia edileni gördük.

orjinalini görmedik, pioneer olduğu iddia edileni gördük.

buda pek orjinal değil sanki...ekranın etrafındakilerni garajında kendi mi yapmış nedir  :)

1 person likes this

Ustune para verseler takmam bunu arabama..

3 people like this

Ustune para verseler takmam bunu arabama..

Tam olarak kaç paradan bahsediyoruz:)...Hani ilgilenen arkadaşlar olabilir de...:))

1 person likes this