Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Ses Sistemi Montajı

Önerilen Mesajlar

Eline Sağlık Hocam Çok Güzel,Peki Şimdiki Hali Nasıl Eskiyle Kıyaslayınca Bir de Maliyet Toplam...

Eskiye nazaran mı.Ses kalitesinde muazzam bir artış daha önceki halinde 25 inci seviyede aldığım ses yüksekliğini şimdi 10 alıyorum ve çok daha kaliteli bir şekilde.

Maliyeti ise bu ses sistemi benim önceki aracımdaki sistemimdi ama bunun sorulacağını tahmin ettiğim için arkadaşımdan fiyat aldım.Kaliteli bir ses için 1200 ila 1500 arası bir rakam.Bunun daha üstü zaten çok gereksiz olur eğer amaç düzgün ve kaliteli müzik dinlemekse.

İzmir de düşünen olursa özel msj atsın yönlendirebilirim.

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ses konusunda bayağı titiz bir insansınız anlaşılan.

Peki kullandığınız markalar neler. Arsenal diye sub ilk defa görüyorum.

Diğerlerini zaten bilmiyorum :D :D

Ümit Vaysaloğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eskiye nazaran mı.Ses kalitesinde muazzam bir artış daha önceki halinde 25 inci seviyede aldığım ses yüksekliğini şimdi 10 alıyorum ve çok daha kaliteli bir şekilde.

Maliyeti ise bu ses sistemi benim önceki aracımdaki sistemimdi ama bunun sorulacağını tahmin ettiğim için arkadaşımdan fiyat aldım.Kaliteli bir ses için 1200 ila 1500 arası bir rakam.Bunun daha üstü zaten çok gereksiz olur eğer amaç düzgün ve kaliteli müzik dinlemekse.

İzmir de düşünen olursa özel msj atsın yönlendirebilirim.

Teşekkürler,Bilgiler İçin...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ses konusunda bayağı titiz bir insansınız anlaşılan.

Peki kullandığınız markalar neler. Arsenal diye sub ilk defa görüyorum.

Diğerlerini zaten bilmiyorum :D :D

Arsenal değil altına dikkat ederseniz jvc yazıyor ama daha ufak arsenal yazısından.Marka jvc nin arsenal modeli.

Compenant kabinler vibe

woofer jvc

Anfi q.line (açıkçası bu anfiye ilk arkadaşım tavsiye ettğinde hade len demiştim.Oda bana takıcam beğenmezsen 6 ay sonra bile getir demişti.2 yaz geçirdim bu anfiyle ve hususi yüklendim bir kere bile sıcaktan dolayı kapatmadı.Ve ses kalitesi gerçekten şu dönemki pioneer lardan bile iyi.

Açıkçası tüm sistemi anfi hariç 3 senedir kullanıyorum(anfi 2 yıl oldu)en ufak bir sorun yaşamadım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu ses sistemi konusunda bundan 5 6 sene önce çok kazıklar yedim ve çok yanlış adamlara iş yaptırdım.Böyle bişey niyetlenen olursa görsün istedim ki benim zamanında yaptığım hataları yapmasın :)

Size bir örnek daha önceden tanıdığım bir arkadaşıma iş yaptırmıştım adam arka kapı tweeter larını japon yapıştırıcısıyla yapıştırayım derken diğer taraftan akıtmış ve sağ arka kapı döşemesini su zımparasıyla zımpara yapmak zorunda kalmıştım.Asla bu tarz işleri güvenmediğiniz kimselere yaptırmayınız.Fazla para verin ama kafanız rahat olsun.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kare kare guzel bir anlatım olmuş..hayırlı olsun...

Yüksek sesli müzik kulak cinlamasi yapmiyor mu hocam?

Tapatalk 2 ile Slider SL101 cihazımdan gönderildi

Şimdi değil ama belki 10 15 sene sonra işitme cihazı gerekebilir :) Benden size bir tavsiye daha önce bulaşmadıysanız asla bulaşmayın sonra aşağısı kurtarmıyor :)

Telefon aldım kendi kulaklığını atıp başka aldım ve programlarla sesi yükselttim ancak öyle dinliyebiliyorum şu an dedim ya hiç bulaşmayın :)

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.