Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Ses Sistemi Montajı

Önerilen Mesajlar

Ne kızacağım...

Ben Ford'u savunmak için yazmadım...

Burada sürekli yakınmaktansa sorunu çözmeye yönelik yöntem öneriyorum.

İsteyen kullanır, istemeyen forumda şikayet etmeye devam eder.

Bu bir üretim hatasıdır, üretim hatası olarak çok sayıda şikayetin belgelenmesi gerekir, bu da genel merkezde görüşülür ve ücretsiz bir çözüm önerisi için tüm servislere talimat çıkar.

Üretim hatası sadece Ford'a mahsus değildir, tüm markaların yeni modellerinde mutlaka görülür, bunu hızla fark eden ve çözen markada bu dillenmez, sorunu görmezden gelen veya geciktiren markalarda ise uzun vadede güvensizlik etiketi yapışır.

Süreç böyle.

Gerisi size kalmış...

Cem Bey bu ses gelme işinde ben de biraz pimpirikliyim; müziği de yalnız olduğumda standart müzik hoparlörleri ile 15-25 arası dinliyorum ama böyle bir ses hiç duymadım aksine akıcı ve net bir ses geliyor sadece 25'i geçince çok bas vuran şarkıda dikiz aynası biraz sarsılıyor. Sanırım üretim hatası ve her araçta olmuyor?

( Sürücü koltuğundan muzipçe gelen gacır-gucur ses var tabi bir de ama onu da garantiden değiştirecek servis, parça bekliyoruz )

Ahmet Dursun tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cem Bey bu ses gelme işinde ben de biraz pimpirikliyim; müziği de yalnız olduğumda standart müzik hoparlörleri ile 15-25 arası dinliyorum ama böyle bir ses hiç duymadım aksine akıcı ve net bir ses geliyor sadece 25'i geçince çok bas vuran şarkıda dikiz aynası biraz sarsılıyor. Sanırım üretim hatası ve her araçta olmuyor?

( Sürücü koltuğundan muzipçe gelen gacır-gucur ses var tabi bir de ama onu da garantiden değiştirecek servis, parça bekliyoruz )

Yeni serilerde yok, zaten olanlarda 6-7'de başlıyor.

Ağır mı işitiyorsunuz, 15-25???

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ilginç olan sağ tarafta sesin aşırı rahatsız edici ancak sol tarafta neredeyse hiç olmaması -kendi adıma- tüm parçalar vsde bire bir aynı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

=) Sürekli değil; yalnız olduğumda ve binde bir güzel, hoşuma giden bir parça çaldığında o kadar yüksek oluyor sadece. Sürekli yüksek sesi kaldırmaz herhalde kulaklarım...

Yeni seri dediniz de; 2012'nin ikinci çeyreği yeni seriye giriyor mu?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

=) Sürekli değil; yalnız olduğumda ve binde bir güzel, hoşuma giden bir parça çaldığında o kadar yüksek oluyor sadece. Sürekli yüksek sesi kaldırmaz herhalde kulaklarım...

Yeni seri dediniz de; 2012'nin ikinci çeyreği yeni seriye giriyor mu?

Sorun olmadığına göre: Evet  :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.