Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerebileceğiniz Pc Oyunu

Önerilen Mesajlar

Ben hep kendi takımımı yaratıp tüm adanları aşırı güçlü yapıp forvete kendimin bir izbandut bir se messi gibi kısa boylu versiyonlarını koyuyordum oyun basit hale geliyordu.

Şu foruma online oynancak basit ama zevkli bir oyun bulamadık bir türlü.

generals zero hour  var onlıne stratejı oyunu ona bakabılırsın mert benım severek oynadıgım bır oyundur arkadaslarımla 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

konu dışı gidiyoruz ama ikariam travian gibi daha basit oyunlarda oynayabiliriz.. ittifakta kurarız focusclub diyede... 

travian oo :D cok acayıp bır oyun o eskıden daha guzel ve kolaydı degıstırmısler o yuzden oynamıyorum uzun zamandır 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

travian oo :D cok acayıp bır oyun o eskıden daha guzel ve kolaydı degıstırmısler o yuzden oynamıyorum uzun zamandır 

bende uzun süre ikariam oynamıştım. zaten konuları aynı ikariam-travian-klan savaşlarının... olabilir aynı dünyada olup aynı ittifaka geçeriz. ama daha uzatmayalım konudan çok saptık sanırım Yakup abi kızar şimdi :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Volkan Bayındır,@Kutluhan A., İletiler taşındı.

Zero hour herkes oynayamaz muhtemelen, o biraz da "source hungry" dedikleri sistem gereknsinimleri yüksek, ya da gerçekte belirtilenden daha yüksek malesef.

Basit, eğlenceli ve her bilgisayarda oynanabilecek, mümkünse basit ve real time olmalı. Zero hour biraz uzun sürmekte malesef : :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Volkan Bayındır,@Kutluhan A., İletiler taşındı.

Zero hour herkes oynayamaz muhtemelen, o biraz da "source hungry" dedikleri sistem gereknsinimleri yüksek, ya da gerçekte belirtilenden daha yüksek malesef.

Basit, eğlenceli ve her bilgisayarda oynanabilecek, mümkünse basit ve real time olmalı. Zero hour biraz uzun sürmekte malesef : :)

Teşekkür ederiz... :)

Bu oyunlar tabii oynanabilir ama forumun yaş ortalaması 30 gibi bişey. Üyelerimizin birde bunun için zaman ayırabileceğini sanmıyorum... Katılım az olur..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu oyunlar tabii oynanabilir ama forumun yaş ortalaması 30 gibi bişey. Üyelerimizin birde bunun için zaman ayırabileceğini sanmıyorum... Katılım az olur..

Herkese uyan bir oyun bulmak lazım. Bizim zamanımızda en popüleri counter strike'tı, quake 3 ve unreal tournament 2004 de diğer favorilerimde benim. Soldat da fena değildi. Şöyle zevkli, zahmetsiz ancak eğlenceli bir oyun bulsak fena olmaz. Youtube'da oynanan oyunlara göz atılmalı aslında hem nasıl olduğuna dair de fikrimiz olur gameplay'i hazır sonuçta.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Herkese uyan bir oyun bulmak lazım. Bizim zamanımızda en popüleri counter strike'tı, quake 3 ve unreal tournament 2004 de diğer favorilerimde benim. Soldat da fena değildi. Şöyle zevkli, zahmetsiz ancak eğlenceli bir oyun bulsak fena olmaz. Youtube'da oynanan oyunlara göz atılmalı aslında hem nasıl olduğuna dair de fikrimiz olur gameplay'i hazır sonuçta.

olabilir tabiki ama yarış stratejı savaş ne tur olucak oyunun konusu sonucda herkesın zevkı farklıdır demı :) bunlara göre bı kac oyun buluabılır anket yapabılır ona göre kararlastırabılırız dıye dusunuyorum 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Strateji olmaz, kısa sürebilecek bir şeyler olmalı, maksimum 15 dakika sürmeli. Bayram sonrası detaylı zaman ayırıp önce öneriler için sonra önerileri değerlendirmek için anketli konulara açarak bu işi yapmaya çalışabiliriz bence.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.