Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerebileceğiniz Pc Oyunu

Önerilen Mesajlar

sen pesi mesi bırakta şu fransa resimlerini koy bakem biraz hem tanıyak seni..yaşamdan köşemize...hemen PES etme.... :kıhkıh:

Bu yeni PC olduğu için içinde resimler yok şu an.Tüm fotolar harddiskimde.Bir ara profil fotosu ile birlikte onları da eklerim. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bakkkk koy......yoksa üzerim seniiiiiiiiiiiiiiiiiii...geçiktiricili Alper ...bekliyoruz merakla...yeni birşeyler öğrenmek ve görmeyi özledik çünkü..sevinirim katkıda bulunursan...teşekkürler ilginiz için...

Tamam abi :aman:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

http://www.systemrequirementslab.com/cyri/intro.aspx

Bu site bilgisayarınızın hangi oyunları kaldırıp kaldıramayacağı hakkında fikir sahibi olmanızı sağlayabilir.

Ps3'te online olarak 11'e 11 oynanan fifa12'yi öve öve bitiremiyorlar ilginç ve komik oluyormuş. Eski oyunlardan hoşlanıyorsanız: http://www.gog.com/ bu siteye bir göz atın derim ben zamanenin ilginç ve güzel oyunları var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

http://www.systemreq...cyri/intro.aspx

Bu site bilgisayarınızın hangi oyunları kaldırıp kaldıramayacağı hakkında fikir sahibi olmanızı sağlayabilir.

Ps3'te online olarak 11'e 11 oynanan fifa12'yi öve öve bitiremiyorlar ilginç ve komik oluyormuş. Eski oyunlardan hoşlanıyorsanız: http://www.gog.com/ bu siteye bir göz atın derim ben zamanenin ilginç ve güzel oyunları var.

Mertcan yaşıyormuş birisi şu karakola haber versin bulundu diye... :kıhkıh:

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mertcan yaşıyormuş birisi şu karakola haber versin bulundu diye... :kıhkıh:

:kıhkıh: :kıhkıh: :kıhkıh:

Okul yoğunluk falan filan derken forumu biraz boşladım malesef arada bir okumaya girdiysem de pek bir aktifliğim olamadı da 1 haftaya filan sınavlarım bitince eski moda dönerim :) .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

3 gündür bayadır beni ilk defa tekrar sabahlara kadar oyun oynamaya iten Max payne 3 ü şiddetle tavsiye edrim 1 ile 10 a kadar bir puan versem kesinlikle 9 puanı alır benden tavsiye ederim.

Oyunun tek kötü yanı yüksek sistem ihtiyacı ama sanırım sizin sistemde sanırım orta düzeyde oynanabilir.Ama oyun 24 gb civarında yer kaplıyor bilginize

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 5 hafta sonra...
  • 3 ay sonra...

Most Wanted çok iyiydi bu da fena olmaz diye ümit ediyorum. Tabi G25 gibi bir direskiyon setiyle 2 hafta nfs underground'dan Euro Truck Simulator'a her oyunu oynadığımdan klavyeyle bunları oynamak zevk vermiyor :mad:

Tüm tatili Borderlands 2'ye harcadıktan sonra pek zamanım olacağını da zannetmiyorum :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

euro truck 2 de yeni çıktı ilk oyuna göre grafik ve oynanış açısından iyileştirmeler var,türkçe dil seçenegide mevcut oynanış daha kolay oluyo haliyle. orjinal cd almak isteyenler 66 tl fiyatı :) oyun sitelerinde mevcut paylaşımları var ama bi yerden sonra sıkıntı oluyo yazmış indirenler. oyunun kısaca özellikleri :) tır şöförü oluyosunuz ilk başlarda eşitli firmların verdiği tırları sürerek para biriktiyosunuz sonra kendi tırınızı sonra garajınızı sonrada başka tırlar alarak firmanıza şöförler alıyosunuz bu sayede daha fazla teslimat yaparak para kazınıp diğer şehirlerde şirkeitinizin garajını oluşturuyosunuz vs vs. :) bu da çıkış videosu

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.