Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerebileceğiniz Pc Oyunu

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar bilgisayarımın özellikleri aşağıda.Bu sistemde oynanabilecek oyun tavsiyeleri bekliyorum... Oyun türü farketmez.Yeter ki oyun olsun :)

İşlemci: Pentium® Dual-Core CPU T4500 @ 3.50 GHz (2CPU's)

Bellek: 2048 MB RAM

İşletim Sistemi: Windows 7 Ultimate 32 bit

Ekran Kartı: SİS Mirage 3 Graphics 672 Series

Ekran Kartı Belleği: 376 MB

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ps3'te Fifa 12 ' yi çok beğendim ama Pc'de aynı tadı alamadım :(

Pc'de bence PES 12 daha başarılı olmuş...

Ps3'te ikisinide oynama fırsatım olmadı ona bişey diyemem ama Pc de oynadığım kadarıyla 2012 versiyonlarında Fifa, Pes'ten biraz daha iyi gibi geldi bana. Bugüne kadar Pes'i tek geçerdim halbuki. Yani Fifa kendini baya geliştirdi, pes ise cepten yiyor. Böyle devam ederse bikaç seneye Fifa iyice öne geçer.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ps3'te ikisinide oynama fırsatım olmadı ona bişey diyemem ama Pc de oynadığım kadarıyla 2012 versiyonlarında Fifa, Pes'ten biraz daha iyi gibi geldi bana. Bugüne kadar Pes'i tek geçerdim halbuki. Yani Fifa kendini baya geliştirdi, pes ise cepten yiyor. Böyle devam ederse bikaç seneye Fifa iyice öne geçer.

Bence grafiksel olarak Pes,Fifa'dan daha iyi ama teknik, taktik bakımdan Fifa,Pes'den daha iyi.Yani Fifa futbolun daha çok derinlerine iniyor.Hem Fifa'da daha fazla takım var.Bu yüzden daha eğlenceli oluyor.Ben de size,Fifa'nın Pes'i geçeceği konusunda katılıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.