Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Direksiyon Değişimi Hakkında

Veli Tiryakioğlu

Soru

Geçen hafta cuma günü aracımı sıfır olarak aldım.Alırken dışardan aracı inceledim.İçine bakamadım.Anahtarı yok dediler.Test sürüşü yaptım.Beğendim ve Style plus paketli olarak aracı aldım.Gündüz incelediğimde aracın direksiyonunun el ile tutulan yerinde çok küçük plastik aksamında küçük bir delik fark ettim.plastik sanki ordan yırtılmış gibi yeri boştu.Servise gittim durumu söyledim.Foto çektiler ve otokosana yazı yazacaklarını ve direksiyonun değişeceğini söylediler. Benim sıkıntım bu küçük bir lekeden dolayı direksiyonu değiştirmeye değer mi. Göze batıyor ama üstüne şimdilik direksiyon kılıfı geçirdim. Acaba yeni direksiyonu takarken başka taraflara zarar verirler mi.Korkuyorum.Siz ne önerirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Sayın yöneticim, özür dilerim fark etmedim büyük harfle yazmışım.Fotoyu da değiştirdim.tşk ederim...

Açık kalmasında mahsur yok. Burası paylaşım için var.

Büyük harf kurallara aykırı. Dikkat edınız lütfen!

Resim yükleme yerindeki uyarıya rağmen, hatalı resim yüklemişsiniz.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Merhana 0 km aldığım 2015 focusumun direksiyonunda sol tarafta (genelde tuttuğum yerde) yipranma/soyulma oluştu. Garantiden değişir mi? Önümüzdeki hafta içinde servise gitmeyi düşünüyorum.

20160812_182124.jpg

Kullanici hatasi degil ise değişir zaman kaybetmeden servisinize başvurunuz
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Şimdi, Bekir Ilk yazdı:

Peki başka nasıl bir şekilde oluştuğunu ön görebilirler ki.

Açıkcası art niyetli veya direkt bu da olmuş olabilir diyen çalışanlar gördüm gözümle. Çıldırıyor insan ama var yani :D 

İnş problemsiz değişir. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Şimdi, Bekir Ilk yazdı:

Teşekkürler. İnşallah değişir. Sonucu buradan yazarım. Bir de şunu merak ediyorum. Değişim kararını servis kendi mi belirliyo yoksa durumu genel merkeze mi iletiyor?

İletiyorlar fakat ben sadece bunun böyle karar verildiğini düşünmüyorum mutlaka kanaat vardır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

En son ben değiştirdim garantiden. Servis fotoğraflarını ve direksiyonun içindeki seri no yu otosan a iletiyor. Otosan uygun görürse değişim onaylanıyor. Ellerinde hazırda direksiyon varsa hemen değişirler. Yoksa sipariş geçerler kısa sürede gelir ve takarlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
18 dakika önce, Doğan Kurban yazdı:

En son ben değiştirdim garantiden. Servis fotoğraflarını ve direksiyonun içindeki seri no yu otosan a iletiyor. Otosan uygun görürse değişim onaylanıyor. Ellerinde hazırda direksiyon varsa hemen değişirler. Yoksa sipariş geçerler kısa sürede gelir ve takarlar.

Bilgi için teşekkürler. Resimde gördüğünüz kadarıyla benim direksiyon için değişim yaparlar mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Bilgi için teşekkürler. Resimde gördüğünüz kadarıyla benim direksiyon için değişim yaparlar mı?

Arkadaşlrın dediği gibi hasarın nasıl olduğu önemli. Bende derisinde aşınma vardı. Ama sizinkinde daha farklı duruyor. Buna cevabı servis verecektir.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.