Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

175/70/13 Ebatlı, yazlık lastik.

Önerilen Mesajlar

Abi sen bunu neye takacaksın :)

Babamın bir tane Europası var. Ona takacağım. Babama kalsa almayacak galiba ama, arada bende biniyorum, kışlık lastikleri bozulmasın. :)

Abi çok yüksek hızlara çıkmıyorsan,yollar çok aşırı bozuk değilse bence al istersen :claps:

Mıchelın contiental goodyear'ı 50.000 km kullanıcaksan bunu 40.000 km kullanıp değiştirirsin :yeah:

Çok yüksek hızlara çıkmıyorum. Zaten Max 170 basıyor, onuda rampa aşağı :)

Ayrıca uzun ömür konusunda Michelinden çok büyük bir eksiğinin olacağını sanmıyorum.

Hadi diyelim ki o kadar ömrü olmaz. Olasın. Zaten şu an 235,000 km civarında. 30-40 bin daha binermiyiz bilemiyorum. Binersek 280 bine yaklaşacak. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar, lastikleri bu gün aldım. (Henüz elime geçmedi, ancak bir tanıdığım vasıtası ile lastikleri aldım. )

1 Yıl yol yardımı verdiler. (Ne işe yarıyor tam olarak bilmiyorum ama)

6 taksit, 365 TL fiyatı.

Ben yine söylüyorum, çok aman aman dandik bir lastik olduğunu hiç düşünmüyorum, Petlas, sava, debica gibi lastiklere de taş çıkartacağını düşünüyorum. Bakıp göreceğiz inşallah. Lastikler geldiğinde yorumlarımı buradan paylaşacağım. Salı günü gelecek inşallah lastikler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar, Pirelli P4 lerim geldi. Değerlendirme için çok erken ama, yol sesi bence gayet uygun seviyelerde.

Burada ise FocusClubTr nin reklamlarından bulduğum bir test sayfası paylaşıyorum. karşılaştırma yapıldığında michelinden konfor konusunda eksikleri var fakat uzun ömürlü galiba :)

http://www.popgom.de/auto-reifen/pirelli/cinturato-p4/175-70-r13-82-t

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.