Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'e uygun Navigasyon Sistemi Satışa Çıkmış

Önerilen Mesajlar

Cem bey gosterge paneli linki paylasmis onunla alakali

Linki bulabileceğiniz yer olduğu için verdim.

Gösterge panelindeki ekran göstergelerden bağımsız değişmiyor, komple ünitenin alınması lazım.

İç piyasada birkaç adet çıkmadan Almanya'dan gelmiş ürün vardı, onlar belki biraz da ederinin altına 400-500 TL civarına satıldı.

Almanya satış fiyatı yenisi için hatırladığım kadarı ile 6XX € idi, Otosan ithal etti mi bilemiyorum ama 2000 TL düzeyinde rakamlar şaşırtıcı olmaz.

Henüz yeterince parçakanmış Focus olmadığı için de çıkmacılarda kolay bulunmuyor, böyle tek tük ebay'e düşüyor ve çabuk satılıyor.

Az once cylone pazarlamacisiyla karsilatim gittigim aksesuarcida adam cylone marka 7 inc dvd dokunmatik ve geri gorus kamerasi montaji dahil 2100 tl dedi fiyat yuksek geldi bana sizce takilirmi o fiyata cokmu yuksek normalmi?

Verdiğim linklerde ortalama fiyatın 500$ mertebesinde olduğunu düşünün, bundan ülkesine göre KDV düşecek resmi yoldan gellrse bazı vergiler binecek ama benim hesabıma göre de taş çatlasın 1500 TL'yi geçmemeli, montaj da dahil.

Ben arabada arabanın kendisi dışında oyuncak meraklı olmadığım için hiç getirtmeyi planlamadım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fiyat uygun evet bunun montaji var kablosu vardir mutlaka ve extra okarak geri gorus kamerasi car diger verilen fiyatta
evet haklisin tak çalıştır olacak en iyisi bakalım bu hafta haber bekliyorum sync kablosu gelecekti o eksikti alıp takacam sanırım...
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Beyler yaptık. oldu.

FocusCkubTr.com Farkıyla...

post-1-1344510018,9591_thumb.jpg

Cimri olmayan kıyın biraz paraya :D lafta kalmasın sözler.. Hadi bakalım. Aksama video eklerim

maliyeti ne kadar oldu Yakup hersey tam anlamıyla çalışıyor mu Serdar yaman tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.