Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Syron Lastikleri

Ümit Vaysaloğlu

Önerilen Mesajlar

Az önce Europa'ya yazlık lastik bakarken Syron markası gözüme takıldı. 215/55/16 lastiklerin fiyatları 250-350 arasında değişiyorken, syron 200 civarı fiyatı. Kalite olarakta hatırladığım kadarı ile japonyada drift yapan araçlarda sticker olarak falan gördüğümü hatırladım, kalitesi konusunda kesin emin değilim, muhtemelen almayacağımda zaten ama merak ettim. Sizlerinde görüşünü sormak istedim. örnek olarakda şu ilanı veriyim.

http://www.hepsiburada.com/Liste/syron-21555-r16-97w-xl-race-1/productDetails.aspx?productId=otysf778721&categoryId=259720#Gorseller

Bu lastik 201 tl.

175/70/13 ebadındaki Michelin Energy lastik 178 TL. Michelin de almayacağım. Conti buldum 140 tl tanesi. Bu sefer de conti deneyelim bakalım. Nasıl.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Az önce Europa'ya yazlık lastik bakarken Syron markası gözÜme takıldı. 215/55/16 lastiklerin fiyatları 250-350 arasında değişiyorken, syron 200 civarı fiyatı. Kalite olarakta hatırladığım kadarı ile japonyada drift yapan araçlarda sticker olarak falan gördÜğÜmÜ hatırladım, kalitesi konusunda kesin emin değilim, muhtemelen almayacağımda zaten ama merak ettim. Sizlerinde görÜşÜnÜ sormak istedim. örnek olarakda şu ilanı veriyim.

Ne olduğu belirsiz bir marka. Michelin için Uzak Doğuda Üretim yapan Roadstone'un alt grubu Nexen'in yan kuruluşu, yani görÜmcenin eniştesi...

Kore kökenli ve kendine öncelikle ucuz ultra performans lastikleri ile pazar arıyor, özellikle "mış gibi" yapan araç piyasasında ilgi çekebiliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Özellikle anlamsızca sıfır çizip habire arka lastik değiştiren E30 ların lastiği syron :)

Ben lastiğin canına okuru 3 ay dayansa yeter mantığıyla alınan bi lastik. Bende Eski BMW mde kullanıyordum ucuz diye Özellile kilitli difransiyel taktıktan sonra çok arka lastik yer olmuştum ucuz diye alıyordum. çok kÖtü bir lastik değil. Ama Cem abininde dediği gibi gÖrümcemin eniştesi.

Isınınca performansı güzel.

Yağmurlu havalarda yolu tutmaz ama yanlamak istiyorsanız keyiflidir (BMW için konuşuyorum)

Eğer lastik yakma merakınız yoksa uzun süre kullanmak maksadıyla alacaksanız ucuzluğunu ilgi çekici hale getirebilecek bir kalite mantığı yok lastiğin :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Az önce Europa'ya yazlık lastik bakarken Syron markası gözÜme takıldı. 215/55/16 lastiklerin fiyatları 250-350 arasında değişiyorken, syron 200 civarı fiyatı. Kalite olarakta hatırladığım kadarı ile japonyada drift yapan araçlarda sticker olarak falan gördÜğÜmÜ hatırladım, kalitesi konusunda kesin emin değilim, muhtemelen almayacağımda zaten ama merak ettim. Sizlerinde görÜşÜnÜ sormak istedim. örnek olarakda şu ilanı veriyim.

http://www.hepsibura...59720#Gorseller

Bu lastik 201 tl.

175/70/13 ebadındaki Michelin Energy lastik 178 TL. Michelin de almayacağım. Conti buldum 140 tl tanesi. Bu sefer de conti deneyelim bakalım. Nasıl.

kardeş sen bu fiyatları nerden buldun o conti lerden bende istiyorum banada al

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben 4-5 aydır Syron 225/45/17 kullanıyorum,doğulu Türk bir ailenin bisiklet lastiği üretimiyle başlayıp buralara kadar gelen bir süreçte ortaya çıkmış bir markadır.Bildiğim kadarıyla merkez Almanya'dadır.çoğu sitelerde iyi bir lastik olduğu yazar fakat kullanıcı olarak benim vereceğim puan 10 üzerinden 5 olur.Ön lastikler havası 2 birim düşük oluğu için yanaklardan çatlama yaptı.Yol tutuşundan memnun değilim.Mecbur kaldığım için idareten almış olduğum bir lastikti.Öte yandan çok derin çukurlara girip jant yamultmuş olmama rağmen yanakta balon yapmadı.Yol tutuşu istiyorsanız Syron tavsiye edeceğim bir lastik değil.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.