Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

FOCUS gösterge paneli

Ozden Erden

Soru

2005 Ford Focus 1.6 TDCİ Ghia arabamın gösterge panelindeki anlık yakıt göstergesi ve ortalama hız bildirmlerinin çalışmadığı farkettim bu özellikler dışında bütün fonksiyonlar çalışıyordu servise götürdüğümde yeni bir gösterge paneli takıp deneme yaptılar ve bütün fonksiyonların çalıştığı görüldü arızanın tamir edilemeyeceği ve yeni bir gösterge paneli takılarak sorunun halledileceği tarafıma bildirildi yeni gösterge panelinin servis fiyatı 2.000 tl ...

Acaba gösterge panelinin içi açılıp arızalı bölüm tamir edilebilirmi bilgisi olan arkadaşlar yardım edebilirmi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 6 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

çıkmacılara bakın bence. Burada F III için 400 liraya renkli yb. alan var. çıkmacılarda bulabilirsiniz sanıyorum.. :)

Beni kastediyorsun sanırım...:nazar: Valla benimki şanstı,Mertol sağolsun...Focus 2 lerin göstergeleri hurdacılarda çok ama sanırım o göstergeleri aracın km si ile eşleştirmek gerekiyor,aksi halde çalışmıyorlar diye biliyorum ben...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

2005 Ford Focus 1.6 TDCİ Ghia arabamın gösterge panelindeki anlık yakıt göstergesi ve ortalama hız bildirmlerinin çalışmadığı farkettim bu özellikler dışında bütün fonksiyonlar çalışıyordu servise götürdüğümde yeni bir gösterge paneli takıp deneme yaptılar ve bütün fonksiyonların çalıştığı görüldü arızanın tamir edilemeyeceği ve yeni bir gösterge paneli takılarak sorunun halledileceği tarafıma bildirildi yeni gösterge panelinin servis fiyatı 2.000 tl ...

Acaba gösterge panelinin içi açılıp arızalı bölüm tamir edilebilirmi bilgisi olan arkadaşlar yardım edebilirmi?

kardeş bendede aynı araba var ama anlık yakıt tüketimi ekranı yok hadi seninkinde vardı diyelim bu iki basıt sey için arabanın orjinalligiyle oynamaya veya 2000 lira vermeye gerek varmı bilemedim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.