Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

34-36bin Arasi Araç önerileri

Serhat S.

Önerilen Mesajlar

Herkese merhaba,

2005 fusion 1.4 tdci aracımızı satmak istiyoruz. Aklımızda öncelikle focus 2007-2008 fazla kmsi olmayan  araclardan yana.

sizlerinde fikirlerinizi almak istemiştim. Sizin önerileriniz neler olurdu yada almak istediğimizde nelere dikkat edilmesi gerekiyor?

Serhat S. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otomatik Mesaj

Bu konu, İlanlar > Ortak Alan - Sosyal > Alınıklar kategorisinden Otomobiller Hakkında > Otomobil Önerisi kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,
Focus Club Tr Yönetimi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Focus 2007-08 

dizel 

ghia donanim

hatchback kasa

36.000  civarinda. temiz,dusuk kilometre ile bi kac bin daha ustune cikabilirim.

benim malum siteden gordugum ilanlar var tabikide ama o kadar edermi bilmedigim icin sormak istemistim yada degerlendirmem icin onerilerinizi beklekteyim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hocam piyasa değişken ve alıcı-satıcı arasında geçen değerler malum.

Bizde galerici değiliz maalesef, piyasanın nabzını sürekli tutmak zor.

Varsa baktığınız araç buraya yazabilirsiniz, siteyi tanımak için eski konularımıza bakabilirsiniz. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Alacağınız araç mutlaka dizel bir Focus'mu olacak. Eğer dizel bir Focus ve aradığınız özelliklerde (kazasız ve km düşük) olacaksa söylediğiniz rakamların üzerine çıkmak zorunda kalabilirsiniz ya da sıkı bir takiple 1 ay daha sabredip denk getirme ihtimaliniz var. Eklediğiniz ilana yakın bir araç da ben not olarak attım. 

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-degisensiz-orjinal-108500km-ilk-sahibinden-focus-tekno-paket-353685604/detay

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dizel olmasını babam istemekte. Şuanda da fusion dizelimiz var.. Bi süredir takip ediyorum ilanları . ilginiz içinde teşekkür ederim.

Dizel olup yüksek km li araçların sıkıntılı olabileceği kulağıma geliyor acaba dedirtmiyor değil açıkcası (turbo arızası vs)

Serhat S. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ford harici modellerde daha ucuza daha temiz araç bulabilirsiniz, örneğin lınea 1.6 multijet emotion plus donanımı ile iş yapar, motor ve yakıt olarak oldukça başarılı. 

fakat ford'un verdiği güven hissini vermeyecektir. Şahsi fikrim 2006-2007 yüksek km li ford almaktansa daha yüksek model linea alırım keza 2012 model dizel emotion plus linea aracımda vardı 1 yıl kadar kullandım hiç bir sorun yaşamadım aldığım fiyatın üzerindede hemen sattım, dediğim gibi tamamen sizin tercihiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.