Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

MERHABA ARKADAŞLAR;

Aslında araçlar için "orijinal"ci bir kullanıcıyım. Ama ne yapayım duramıyorum, hani derler ya " Şeytan Dürttü " çok şükür bizim şeytanla işimiz olmaz. Bende " MELEKLER DÜRTTÜ "  diyeyim. İtina ile sakındığım baktığım aracımın iç plastik aksamlarını söktüm ve bakır renk folyo ile kapladım. Bütün işlemler yaklaşık 5 - 6 saatimi aldı. Aslında düşündüğüm bronz renkti. Belki ileride değiştiririm. Belli olmaz. Bu arada bazı yerlere de krom uygulama oldu. Siz güzel insanların beğenisine sunuyorum. Nasıl Olmuş. Saygılarımla...

bakırkaplama_1.jpgbakırkaplama_2.jpgbakırkaplama_3.jpgbakırkaplama_4.jpgbakırkaplama_5.jpgbakırkaplama_6.jpg

Akif Kama tarafından düzenlendi
başlık imla hatası
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben de sade olması taraftarıyım. Çabanızı taktir ediyorum fakat çok keskin bir dönüşüm olmuş gibi geldi. Bazı premium araçlarda bu tarz renkler orjinallerinde de kullanıyor aslında fakat genel olarak iç döşeme ve ön kısımda diğer bölümlerin renkleri de buna uyumlu oluyor. Hatta koltuk ve tavan döşemelerine kadar bu uyum korunmaya çalışılıyor. Yine de elinize sağlık. En azından emek verilmiş, uğraşılmış.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otomatik Mesaj

Bu konu, Fotoğraflar - Videolar > Modifiye araç fotoğrafları kategorisinden Mk3- Modifiye > Focus III > Ford Garajı > Mk3- Yaptığımız Basit Modifikasyonlar kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,
Focus Club Tr Yönetimi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Yakup Çağatay yazdı:

Sen de Rose Gold yapar mısın @Teoman Saraç ?

Hayır.... Ama emek var uğraşılmış.. Ben piano black yaaprdım sanırım..

Teoman Saraç tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.