Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Lanet Olasi Turk Telekom Ve Superonline

Servet Ö.

Önerilen Mesajlar

Bir saat önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Herkesin başına gelen olaylar.

Fakat benim superonline bu ay bitiyor, devam mı etsem yoksa türk net geçsem mi ne dersiniz?

Kapatcam diye tehdit et abi :) geçen sene dsmarta yaptım.. 3 defa aradılar.. 8mbit interneti 16 ya geçirdiler. dsmart hd aile+ paketiyle beraber 49 tl şu an :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Mehmet oktay yazdı:

İşte ben o kimliği gönderdim. Sözleşme imzalamadım ama adamlar geçiş yaptılar. Sözleşmeyi internetten gördüm benim imzam değildi. Sonra örnek alayım dedim bir daha giremedim. 3 aydır internet bağlı güya ama evde internet yok 2 aydır. Sanırım TTnet benim hattımı kapattığı için internetim de gitti. Ha fatura geliyor. 1 tane ödedim. İki tanesi bekliyor. Ttnetten 450 TL cayma bedeli yedim. Nasıl oldu demeyin, insanın bazen basireti bağlanıyor sanırım. Şikayetvar'a yazdım dönüş olmadı. Kendi sitesinde sadece faturayı görebiliyorsunuz. diğer menüler giremiyorsunuz. Çok uğraştım ama inanın artık bunlarla uğraşacak gücü kendimde bulamıyorum. Faturaları ödemiyorum. Neden ödemiyorsunuz dediklerinde bakacağım çaresine.

Çok geçmiş olsun. İnsanı mecbur bırakıyorlar aslında. Beni aradılar app uygulamasından kimlik resmi istediler gönderemem dediğimde gelen cevap çok şaşırtıcı idi; İşlerin ivedi şekilde yürümesi için! Ayrıca gelecek olan sözleşme var dendi sizi ararlarsa imzaladım deyin, işleriniz hızlı olsun dendi. Mantığa bakar mısınız? Ben okumadığım sözleşmeyi imzaladım dememi ve onaylamamı? Hangi akıl ve mantığa sığar. Böyle absürt böyle akılalmaz olaylar yaşadığım için derhal vazgeçtim çünkü ilerde sorun yaşasam saçma sapan şeylerle karşılaşacağıma emindim... 

Size büyük geçmiş olsun... Üzüldüm ama şu bir gerçek imza size ait değilse gerekli bütün yasal yolları deneyin...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

17 saat önce, Süleyman Ünal yazdı:

Sakın öyle bir hata yapma derim. Superonline en azından sorun çıktı mı hemen çözüyor.

"Yiğidi öldür, hakkını ver"; geçen internet gitti; modem eskidir; hat kayıktır, ayarlar bozulmuştur vs diye yapabileceğimiz her şeyi kullanıcı ve abone olarak yaptık önce; bu işlerden anlayan tanıdığı da telefonda bir 10 dk esir ettikten sonra TTnet'i aradık. Günlerden Cumartesi ve evde net kabul ettik en erken Pazartesi'ye kadar internet yok diye. Derken bir - iki saat sonra önce MH sonra da bir tekniker aradı; beni şoka sokan teknikerin aşağıdaki genel kutunun başından arayıp gelir misiniz diye sorması oldu.:blink: Sorun da o sürede kendiliğinden çözülmüş, iyi mi? :blink:

Adama teşekkür edip gönderdim ama eşimle kısa süreli bir şok yaşadık... Abone olup servis alarak bu hizmeti de alıyoruz, biliyorum ama önceki deneyimlere nazaran şaşırtıcı oldu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Ahmet Dursun adamların kıymetini bil "şanslı azınlık" içerisinde yer alıyorsun. Şaka bir yana bölge, semt, mahalle olarak da fark ediyor bu tür şeyler. Ama ben ne zaman sıkıntı yaşasam superonline en hızlı şekilde sorunu çözmeyi başardı. Daha önce TTNET vardı ve MH yi aradığımda bu konuda benden daha cahil adamlarla uğraşıyordum. Derdimi anlatana kadar kalan saçlarımda dökülüyordu.:)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

22.09.2016 - 15:07 tarihinde, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Herkesin başına gelen olaylar.

Fakat benim superonline bu ay bitiyor, devam mı etsem yoksa türk net geçsem mi ne dersiniz?

Super Onlineden başkasına geçersen pişman olursun Gürkan abi :) müşteri hizmeti ve sorunlarını çok hızlı şekilde çözüyorlar yıldırım kaynaklı 2 tane modem bozuldu (Fişini Çektiğim Halde ) bozuk modemi arasla kargolayıp yenisi 1 hafta içinde evime getirdiler internetinin hızlı olmasıda cabası

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

29 dakika önce, ismail orçan yazdı:

Super Onlineden başkasına geçersen pişman olursun Gürkan abi :) müşteri hizmeti ve sorunlarını çok hızlı şekilde çözüyorlar yıldırım kaynaklı 2 tane modem bozuldu (Fişini Çektiğim Halde ) bozuk modemi arasla kargolayıp yenisi 1 hafta içinde evime getirdiler internetinin hızlı olmasıda cabası

Galiba bende öyle yapıcam, bir şeyler koparırsam kardır :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

20 saat önce, Mertcan Çelik yazdı:

Bu ara ara ara sapıtıyor evet. Modem saçma ısındığında da sapıtabiliyor da fazla kablosuz bağlanmadığı sürece nadiren oluyor.

konu dışına devam edicem ama, sayende modemin kablosuzu kapalı zaten :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Baya bi eskiden (10 sene kadar önce) Sports International hergün arıyordu. İhtar gönderdim. Devam ettiler. Savcılığa verdim. Tekrar aradılar. Şikayetinizi geri çekerseniz 6 aylık üyelik verelim dediler. Çekmedim. İsmini hatırlamadığım bir yöneticisi 6 ay hapis cezası aldı. Tabii ki ertelendi ama olsun. Şükür ki bir daha aramadılar...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Alperen G. yazdı:

Baya bi eskiden (10 sene kadar önce) Sports International hergün arıyordu. İhtar gönderdim. Devam ettiler. Savcılığa verdim. Tekrar aradılar. Şikayetinizi geri çekerseniz 6 aylık üyelik verelim dediler. Çekmedim. İsmini hatırlamadığım bir yöneticisi 6 ay hapis cezası aldı. Tabii ki ertelendi ama olsun. Şükür ki bir daha aramadılar...

Avukata bulaşmayacaklardı :) hacı, ihtar yazısı örneği yollasana :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Alperen G. yazdı:

Neye lazim? 10 sene once yolladim ne yazdigimi hatirlamiyorum ama bi daha ararsan kan alirim seklinde birseydi.. :)

İlerde lazım olur diye dedim.. şirket isimlerini ............ yaparsın boşluğu doldururuz biz :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.