Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Sağ Ayna Sorunumuz

Murat Kav.

Soru

İkinci defa sağ ayna bozuldu. Ayna artık açılıp kapanmıyor. Öncekini 1 sene önce falan serviste garantiden değişmiştim. Bu defa biraz sorun oldu çünkü ben memleketteyim ve yarın bayram. Bir kaç gün sonra da bu ayna ile uzun yola çıkacağız ( yaklaşık 1000 km)

Aynayı elle açıyorum ama vitesi boşa almış gibi boşa düşüyor ve titriyor. Elle kapatınca yerine oturuyor. Motor aynayı bir miktar hareket ettiriyor ama açamıyor. 

Ayna camı da elektrikli kontrol olmuyor. Aynayı elle açtığımızda da yukarı bakıyor. Şimdi;

Çözüm olarak, ayna titremesin diye bir şeyler sıkıştıracağım. Ayna camını da elle zorlayarak istedğim açıya getireceğm. Bir sakıncası olmuyor du değil mi?

Acaba diyorum sağ aynanın ikinci defa bozulmasının araçla ilgili bir nedeni olabilir mi ?

Murat Kavuk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 11 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Murat tüm söylediklerin geçerli, gönlünden geçeni yap ve İstanbul'a kadar sorunsuz gel...

Gerisi teferruat :)

Araçla ilgili bir sıkıntıdan yaptığını düşünmüyorum, @Kaan Yagizer  abiyi göresin gelmiş senin :)

--0 dakika sonra eklendi--

Yine garantiden değişir....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aynayı elle açtıktan sonra da motorla açınca olmuyor demi abi? Yani normalde elle müdahale olunca mekanizmadan kurtulup boşa dönüyor. O durumdayken yani motorda daha az yük varken mekanizma açık konuma gelirse elle tekrar oturttuğunda normal açık pozisyonda kalır. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Memleketten döndüm. Servise uğradım. Servis danışmanın baştan savmacı tavırlarına rağmen, elektrikçi arkadaşın gayreti ile sanırım parça siparişi vermeyi başardık. Parça gelince aynayı garantiden değiştireceğiz.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Memleketten döndüm. Servise uğradım. Servis danışmanın baştan savmacı tavırlarına rağmen, elektrikçi arkadaşın gayreti ile sanırım parça siparişi vermeyi başardık. Parça gelince aynayı garantiden değiştireceğiz.

Hangi servis [emoji1]
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.