Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Bu Kelebek Ordan Nasıl çıkacak.

Zafer Yusoğlu

Soru

Bizim buralarda yani Rize de başımıza bela olan bu kelebekler focusada bela olmuş. Be mübarek hayvan sen oraya nasıl girdin. Hadi girmesini bildinde çıkmasını niye bilemedin. Bu kelebek gibi görünen canavar herşeyi kurutuyor. Bitkilerin suyunu emiyor. Hayatlarına önce popo kısımları tüylü beyaz bir böcek ve müthiş zıplıyorlar. Ve sayıları çok fazlalar. Hayvanın özgeçmişinide anlattığıma göre şimdi sorumu soruyorum. Ne yapacuum. O kelebeği nasıl çıkaracağum. 

IMG_20160821_124134.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 13 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

... soru : O kelebek (veya güve) oraya nasıl girmiş?

Nasıl çıkacak? Stop'u sökün, su tutun ... çıkar, basınçlı hava ile (abartmadan) kurutursanız ve sonrasında da olası ek buharlaşmanın sonuçlanması için açıkta bırakırsanız yeniden kullanılabilir.

Tavsiye : Servise uğrayın, hallederler. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Focuslardaki en saçma dizayn edilmiş parça diyorum ben bagaj kapağındaki stop a. Neden mi arkası tamamen açık yahu. Kelebeği bırak güneşlenmek isteyen fare bile girer oraya. Abooo hele bir de sökmek zorunda kaldıysanız daa takarken contayı azcık eğri takın görim sizi. Yok sizi görmeyim stoptaki ufak çaplı akvaryumu görim. Çok zevkli oluyor stop akvaryumu.

Abi kısaca Kaan abinin dediklerine +1 diyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Şu an bizim arka stoplar hayvanat bahçesi gibi nedenini hiç bilmiyorum, stopların içine karıncaları salıp temizleticem :D Eski symbol'ün orta iç stopa tombul bir tırtıl girmişti sıcaktan fosile dönüşecekken servise aldırmıştık.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.