Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Bozuk Yolda Direksiyon Tıkırtısı

ismail orçan

Soru

Son 1 haftadır her zaman gittiğim güzergahdaki yolun bozuk kısımlarında direksiyondan tıkırtı sesi gelmeye başladı ve canımı sıkmaya başladı bu durumu aynı kasa lpgli halamın confort focusu ile denedim onun direksiyonunda tıkırtı fln gelmiyor ve onun arabasının direksiyonu bariz daha sert sizce sorun bizim direksiyon kutusundan kaynaklımı ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 10 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
1 saat önce, Özer Aksu said:

Direksiyon kutusu değişmesi gerekiyor aynı şikayetle ben de servise başvurmuştum . Pendik civarında iseniz tamiri de mümkünmüş . Ruslar tamir etmişler tam olarak aşağıdaki videoda anlatmış lar

Malesef İskenderunda oturuyoruz maliyeti ne olur acaba burda tamir eden birisini bulsak yada yenisi ne kadar bu parçanın :( 1 ay kadar önce otobanda yumruk büyüklüğünde bir taşı fark etmeyip üstünden geçmiştim ama herhangi bir tıkırtı felan yoktu o zamanlar bozuk yollarda felan şu 1 haftadır bozuk parkeli yerlerde resmen tıkırtı yapıyor aynı güzergahlarda önceden böyle bir tıkırtı yoktu 20 bin kmdir rot balansada girmedik sorun yok diye rot balansla yada alt takımlarla alakalı bir şey olabilirmi,bu problemli haliyle kullansam ne gibi zararı olur ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Malesef İskenderunda oturuyoruz maliyeti ne olur acaba burda tamir eden birisini bulsak yada yenisi ne kadar bu parçanın [emoji20] 1 ay kadar önce otobanda yumruk büyüklüğünde bir taşı fark etmeyip üstünden geçmiştim ama herhangi bir tıkırtı felan yoktu o zamanlar bozuk yollarda felan şu 1 haftadır bozuk parkeli yerlerde resmen tıkırtı yapıyor aynı güzergahlarda önceden böyle bir tıkırtı yoktu 20 bin kmdir rot balansada girmedik sorun yok diye rot balansla yada alt takımlarla alakalı bir şey olabilirmi,bu problemli haliyle kullansam ne gibi zararı olur ?

Parçanın yenisi 3800 tl serviste tamiri için fiyat almadım açıkçası . Bu sesi rot balansla vs ile alakası yok direksiyon kutusundan geliyor . Uzun uzadıya forumda konuşuldu hatta serviste degistirenler oldu.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
27 dakika önce, Özer Aksu said:

Parçanın yenisi 3800 tl serviste tamiri için fiyat almadım açıkçası . Bu sesi rot balansla vs ile alakası yok direksiyon kutusundan geliyor . Uzun uzadıya forumda konuşuldu hatta serviste degistirenler oldu.

Direksiyon kutusundan baska seslerde olabilir, o kadar cok tikirdayacak parca var ki bosta, ultra mega super uber ulu ford muhtendisleri aktif izgarayi bosta kalacak sekilde tasarlamislar. Bana sorarsaniz ses kaynaklarinin basinda geliyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
7 saat önce, Özer Aksu said:

3800 tl çok para ya 2-3 hafta sonra yağ değişimi geliyor alt takım ve direksiyonuda göstericez artık,inş direksiyon kutusunundan değildir.İskenderun çevresinde bu işle ilgilenen özel servis veya tanıdıgınız usta varmı acaba ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.