Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Focus 1.0l Ecoobost 125 Ps (170 Nm) Titanium

Selçuk GÜLTEKİN

Önerilen Mesajlar

Sanırım tamamen duygusal karoser tercihim :) belki de gereksiz bir davranıştı bunu kabul edebilirim.

İş gereği genelde Konyadayım ve yarın da gidiyorum orada varmış test edeceğim.Dizel biraz daha uygun olsaydı hiç alternatif araçlara bile yönelmeyecektim.Seviyorum Ford'u.Umarım sınırları zorlayarakta olsa dizelini alabilirim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Test ettim,dizeline ve mavi renk olanına karar verdim.Bugün yarın alıyordum işten çıkartıldım.Herhangi bir gerekçe olmadan,üstelik her ay-her yıl en iyi personel seçilmeme rağmen sadece beni çıkarttılar.Tazminatımı da aldım ama uzun bir süre iş bulamazsam diye üzülerek erteledim abiler arabayı almayı. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Selçuk GÜLTEKİN yazdı:

Test ettim,dizeline ve mavi renk olanına karar verdim.Bugün yarın alıyordum işten çıkartıldım.Herhangi bir gerekçe olmadan,üstelik her ay-her yıl en iyi personel seçilmeme rağmen sadece beni çıkarttılar.Tazminatımı da aldım ama uzun bir süre iş bulamazsam diye üzülerek erteledim abiler arabayı almayı. 

Belki bilmiyorsundur diye bir not iliştirmek istedim buraya.

Eğer iş yerin 30 kişiden fazla çalışana sahipse ve sen haksız bir şekilde işten çıkartıldığını düşünüyorsan herhangi bir fesih sözleşmesine imza atmadan önce noterden ihtar çekip cevaba göre işe iade davası açabilirsin. Bu tip mahkemeler uzun sürse de çoğunlukla işten haksız çıkartılan çalışanın lehine sonuçlanır. İşveren duruma göre 4 bürüt + 4 net maaş çalışana ceza ödemek ile cezalandırılır ve çalışan işine geri döner. 

Eni sonu tatsız bir olay ama, geçmiş olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok teşekkürler abilerim ve arkadaşlar.Çok incesiniz.

Yasal haklarım veyahut yapmam gerekenler için yukarıda mesajıyla uyaran Servet abiye teşekkür ediyorum.Konuyla ilgili,olayı hazmettikten sonra girişimlerim olacak.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Selamlar arkadaşlar,abiler.Yeni bir iş ve mesleğimle alakası olmayan bir sektör.Çalışmaya başlayınca,kaldığım yerden devam etmeye de başladım.Bu konuyla alakalı olarak sormak istediğim,focus için aralık ayını beklersem daha iyi bir kampanya denk gelir mi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

14 dakika önce, Selçuk GÜLTEKİN yazdı:

Selamlar arkadaşlar,abiler.Yeni bir iş ve mesleğimle alakası olmayan bir sektör.Çalışmaya başlayınca,kaldığım yerden devam etmeye de başladım.Bu konuyla alakalı olarak sormak istediğim,focus için aralık ayını beklersem daha iyi bir kampanya denk gelir mi?

Hocam bu bilgiyi ancak sızıncı şeylerle bilirsek bilebiliriz. Elde kalan mal ile orantılıdır kampanya. Her sene aynı şartlar olacak diye bir şart yok.

Son 2 aydır zaten kampanya mevcut.

2017 yılında, 2016 modellerde (kaldıysa) indirim olur ama o kesin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

"2017 yılında, 2016 modellerde (kaldıysa) indirim olur ama o kesin. "

Bunu birkaç bayii söyledi.Hatta birisi kesin kalır 2016 model dedi.Peki 2016 model almayı mantıklı buluyor musunuz? Alınır mı? 5/6 yıl kullanmayı planlıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Selçuk GÜLTEKİN yazdı:

Bunu birkaç bayii söyledi.Hatta birisi kesin kalır 2016 model dedi.Peki 2016 model almayı mantıklı buluyor musunuz? Alınır mı? 5/6 yıl kullanmayı planlıyorum.

2017 modelin donanımı ve fiyatı açıklanınca siz karşılaştırıp karar verirsiniz artık. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

12 dakika önce, Selçuk GÜLTEKİN yazdı:

Fiyat makulse alınabilir elbette niye alınmasın. Karpuz değil bu sonuçta bekleyince bozulsun.  :) Trafiğe çıkış tarihi de 2017 olacak sonuçta.

Semih O. tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.