Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Focus 1.0l Ecoobost 125 Ps (170 Nm) Titanium

Selçuk GÜLTEKİN

Önerilen Mesajlar

biz aldık zamanında 1 ayla araba 1 yıl eskiyor, ama satarken bir bilene, biniciye satarsan sıkıntı olmaz hele 5-6 yıl binilecekse

Eskiyor da noluyor onu çözemiyorum ben. O yılın fiyatından iyi bir indirim alındıktan sonra bence dert değil. Mesela eskide 6 ci ayda model donuyordu. Yazın ortasında model yılı değişiyordu. Sonuçta trafiğe çıkış ne zaman ona bakarım. Birde garanti başlangıç tarihi konusunda renault un bir saçma uygulaması var. Garantiyi sizin aldığınız tarih değil. Aracın üretildiği tarih sayıyormuş. Çaptır bakarken dediler di. Saçma farkındamısınız demistim. :)

Ford ne diyor bilmem ama garanti başlangıcı satışın olduğu tarih olmalı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 dakika önce, Volkan Ö. yazdı:

Renault bayisi gemiden indiği tarih dedi. Onun yalancısıyım belki satış yaptılar stoktaki arabayı o da olabilir.

Dayı alıntıladığım yer için dedim :yeah: Ama reno konusunda da öyle olması gerekir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8 saat önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Selçuk burada en güzeli kısa sürede iş bulman, başarılar :)

'16 model mis gibi alınır, keyifle kullanılır ??

Çok teşekkür ediyorum abi çok sağ ol.

--3 dakika sonra eklendi--

Yorumlar için teşekkürler.

2017 donanım ve fiyatları değerlendiriyor,duruma göre 2016 alıyorum.Gelişmelerden bilgiler aktaracağım.

Bu arada konuyla alakalı değil ama Focus almış kadar mutluyum,hatta daha fazlası.

Napoli 2-3 Beşiktaş

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 saat önce, Volkan Ö. yazdı:

Renault bayisi gemiden indiği tarih dedi. Onun yalancısıyım belki satış yaptılar stoktaki arabayı o da olabilir.

yanlış biliyordur, yasal engeli vardır %99. Yani yasal olarak garanti fatura tarihinden başlıyor olması lazım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ford fatura tarihi itibarıyla başlatıyor garantiyi evet, ancak muayene ile ilgili şöyle bir düzenleme var artık; aracın üretim tarihi ile başlayan 3 yıl.

Eskiden fatura tarihi ile başlayan 3 yıl muayene geçerlilik tarihi artık fatura tarihinden farklı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.