Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus Mk1 Kliması Sıcaklık Sorunu

Selami Şimşek

Soru

Merhaba arkadaşlar aracımı 2001 Focus 1.6 arcımın klimayla ilgili bir sorunum var malum havalar çok sıcak klimayı gündüz şehir içerisinde kullanırken pek soğuk hava üflemiyor ancak akşam saatlerinde işten eve giderken gayet güzel soğuk hava veriyor benim sorum şu klima neden gündüz sıcağında pek soğuk vermiyordu akşam saatlerinde güzel doğuruyor vede şehir trafiğinde dur kalk klima performansını etkiler mi birde klima arızalı olsa hiç soğuk vermez zannedersem kaçak olsa hiç sogutmaz diye biliyorum yoksa yanlış mı biliyorum beni aydınlatırsanız çok sevinirim .....Saygılar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 4 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Gaz seviyesi düşmüş olabilir. Seviye düşmüş ise performansı da düşer. Ustasının kontrol etmesi, gerekli ise eklenmesi gerekir. Ayrıca klimanın üfleme sıcaklığını ölçerek, klimada herhangi bir sorun olup olmadığı yönünde yorum yapılabilir. Üfleme sıcaklığı yüksek ise, doğal olarak sıcak havalarda yetersiz kalacaktır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.