Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Cyclone ekran park sensörünü tanımıyor

Emre Dikmen

Önerilen Mesajlar

Hayırlı akşamlar. Aracım 2013 Style makyajsız kasa. Otomatik park mevcut. Araçta otomatik parkı açtığımda yeni takılan Cyclone marka ekran takıldıktan sonra park sensörlerinden ses gelmez oldu ☹️ normalde park sensörleri çalışıyor ama otomatik park ederken sensörler aktif olmuyor. Daha önce böyle bir sorunla karşılaşan ya da yardımcı olabilecek biri var mı acaba?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cyclone taktırdığını yere başvurmanız ve daha da önemlisi takmadan önce destekleyip desteklemediğini öğrenmeniz gerekirdi.

Kolay gelsin şimdiden.

Otokoçta takıldı kendileriyle görüştüm hala bi çözüm sağlayamadılar [emoji4] çok da bilgili oldukları söylenemez malum. Belki burda çözüm bulan biri vardır diye sordum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cyclone olarak arama yapabilir ve kullanıcıların yorumlarına bakabilirsiniz fakat üretim modeli vs ile değişebilir özellikleri.

O yüzden bu bilgiler ile buradan yardımcı olmamız zor, üretici firma ve takan bayii size çözüm olabilir sadece.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cyclone olarak arama yapabilir ve kullanıcıların yorumlarına bakabilirsiniz fakat üretim modeli vs ile değişebilir özellikleri.

O yüzden bu bilgiler ile buradan yardımcı olmamız zor, üretici firma ve takan bayii size çözüm olabilir sadece.

Teşekkür ederim sağolun [emoji1317]

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ilk başlarda desteklemiyordu ama sonradan yazılımla düzeldi diye yazan arkadaşlar vardı ama cyclone muydu, next vb bir marka mıydı, aratın forumu.. ben sevmediğim için sonradan ilaveleri, çok istesemde taktırmadım..keşke ford orjinal olarak bu imkanı verseydi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.