Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Emniyet Kemeri Ters Mi Takılmış?

Cihan Kul

Soru

image.jpegimage.jpegMerhaba, aracı alalı 1 seneyi geçti ve geçen gün birşey fark ettik. Şöför yan koltuğunun emniyet kemeri ters duruyor ve kemer takıldığında katlanmış bir şekilde insanı rahatsız ediyor.biraz geç fark ettik farkındayım. Servise gitmedim çünkü servisten hiç memnun değilim, yüzlerini bile görmek istemiyorum. En yakın diğer ilde servis var. Sorum şu emniyet kemeri veya tokası yanlış takılmış mı?  Resimde toka içe dönük olan sıkıntılı taraf.

Cihan Kul tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 8 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Merhaba, kemer değil de toka ters takılmış. Sanırım kemeri sökmeden düzelmez. Servistekileri ben de sevmiyorum. Adamlar kasap, mahvettiler aracımı... Pis herifler. İşçiliğine güvendiğiniz bir döşemeci/trimci sorununuzu halleder gibi duruyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
1 saat önce, Doğan Kurban said:

En sonuna kadar çektiniz mi. Katlanmış olabilir. Tokayı sökmeden de çevirebilirsiniz. Biraz zor iş ama yapılabiliyor. Ben yapmıştım.

Aynen. Bir arkadaşım nasıl bir hırsla taktıysa arabayı aldığımda ters duruyordu. Bayağı uğraştırdı ama düzeliyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ters takılmış değildir, kullanımdan dolayı kendiliğinden dönmiş olabilir.

kemeri bir ucu tam ortaya denk gelecek şekilde büzdürün, tokayı kemerin etrafında çevirin.

imkansızmış gibi görünür ama toka ara sıra kemere tur bindiriyor.

Ergün YILDIZ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
10 saat önce, Cihan Kul said:

Sonuna kadar çekip baktım, sorun yok. Dediğiniz gibi tokayı çevirmeye çalışayım olmadı sanayiye uğrarım artık.

sanayiye uğramalık bir durum yok kendinizde yapabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.