Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus Mk2 Tdci Termostat Arızası

Hüseyin Hızır YÜKSEL

Soru

Gecen gece sahura yakin yola ciktim.

Arabam agzina kadar yuklu idi.Bilen bilir belen gecidini canavar gibi tirmanirken(canavar diyorum cunku klima acik ve manuel modda aracin cigerini soke soke cikiyorum)birden bire bir ses ve kirmizi ikaz lambasi:yuksek motor sicakligi.hararet ibresine baktim ki tam 120 nin sonunda.aracin bakimlarini aksatmadigim icin suyu falan hic kontrol etmem.sasirdim tabi niye boyle oldu falan diye dusundum.cok mu zorladim diye icimden gecirdim.Neyse cektim saga stop ettim motoru.10 dk bekledim 90 a dustu hararet.tabi bu arada kaputu acmistim ne bir su kaynatma ne bir sey.dondum yoldan 7. viteste rahat rahat eve geldim.

Bu arada en ufak rampada hararet yukseliyor duzlukte tekrar dusuyordu.servise gittim sabah baktilar sorun termostatta cikti.arabam yuklu yolculuk hazirligi oldugu icin servisteki sirayi beklemedim.sanayide 80 tl termostat 40 tl antifiriz ve el emegi vererk halllettim.

boyle bir durumla karsilasacak arkadaslarin dikkatine.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 4 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Focus 2 dizel otomatikler sürekli değişken oranlı CVT 7 ileri durashift şanzıman.

53 dakika önce, Servet Özkan said:

7. vites? Focus tdci gia cvt?

Focus 2 dizel otomatikler sürekli değişken oranlı CVT 7 ileri durashift şanzıman

çağlar çetinkaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.