İçeriğe git

Resim

Focus III renk?

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 36 yanıt gönderildi

Cem Boneval

Cem Boneval

RS

• Blogger
    • Üye No: 946
  • 8.889 İleti
  • Beğenilme: 11.943
  • Arabam:Focus & Fiesta
  • Meslek:Doktor
Renk konusu tamamen zevk meselesi...
Söz gelimi ben siyah renk ve kenarı siyah far kullanıyorum ve bu hali hoşuma gidiyor.
Tabii zevklere ket vuran bir de parasal kaygılar var.
Benim için X-paketteki tek cazip taraf farları, onlar için de o kadar fark ödemeyi gerçekçi bulmuyorum.
Bütçe müsaitse evet, değilse gerek yok.
(Şimdi Bora gene bozulacak)
  • Yusuf Çavuş, Tevfik, Bora A. ve 1 kişi daha bunu beğendi

focus_III_ava2.jpg <-- 2011 Focus Mk.3 Titanium 1.6 Ecoboost ***** 2013 Fiesta Mk.7 Titanium 1.0 EcoBoost --> fiesta.jpg

Sabri Özer

Sabri Özer

ST

• Üye
    • Üye No: 1.187
  • 4.614 İleti
  • Beğenilme: 1.895
  • Arabam:'12 F3 TDCi HB Titanium-X
  • Meslek:Öğrenci

Beyaz alırdım ben senin yerinde olsam,ama beyaz bana ambulans gibi geliyor dersen ve illede koyu istiyorsan Gece Gri çok güzel..X paket alamazsanda en azından Titanyum al derim ben....

Titanyum kesin sadece X paket belli değil. Beyaz ve açık renklerde şöyle birşey var kimse dikkat ettimi bilmiyorum ama açık renkte yan marşpiyeler ve tampon çok göze batıyor çünkü siyah ve plastik. Koyu renkte yan marşpiyeler araçla tek parça gibi duruyor. Hiç dikkat ettinizmi bilmiyorum. Tabi boyanabilir ama orjinallik gider

2012 Focus III TDCi Titanium-X Gece Gri

mWJmLwz_zps20f8d6b0.jpg

Sabri Özer

Sabri Özer

ST

• Üye
  • 4.614 İleti

Söz gelimi ben siyah renk ve kenarı siyah far kullanıyorum ve bu hali hoşuma gidiyor.
Benim için X-paketteki tek cazip taraf farları, onlar için de o kadar fark ödemeyi gerçekçi bulmuyorum.

Siz Koyu renge karartmalı far kullanıyorsunuz ve memnunsunuz bunu duyduğum iyi oldu çünkü ne bayilerde nede yolda koyu renge karartmalı farlı görmedim elinizde varsa aracın fotoğrafı gösterebilir misiniz?

mWJmLwz_zps20f8d6b0.jpg

S.Velid Demir

S.Velid Demir

Comfort

• Üye
    • Üye No: 405
  • 300 İleti
  • Beğenilme: 161
  • Arabam:F3 1.6 TDCI StylePLUS HB
  • Meslek:Sürüngen 657

Valla Cem bey ben arabamı 52.000 TL + beleş kasko aldığımda Millet DH sitesin de bana o kadar yüklenmişti ki anlatamam. Yok salakmışım bu fiyata değmezmiş, zaten kışın düşecekmiş, yok sony geleçekmiş..... Ne fiyatı aldığım fityattan düştü ne de sony geldi. İyiki de almışım diyorum. Keşke Tit x alsaymışım diyorum. Ama herzaman dediğim gibi bütçe zevkten önce gelen bir kıstas.

alert11qn9df1.gif

Tevfik

Tevfik

RS

• Banned
    • Üye No: 12
  • 11.565 İleti
  • Beğenilme: 6.873
  • Arabam:serçe
  • Meslek:overlokçu
sabri kardeş al bi syah hb sürmeli farlı tit ecobosst bak keyfine ya....süper spor araba....BlackHawk gibi...vala bila....satarken de kırmızıyı millete anlatamazsın para verdim kıltüy ama siyahın herdaim müşterisi vardır...hemde çok seksi duruyor sürmeli farlarla... :smiley2k:
Resmi ekleyen

Sabri Özer

Sabri Özer

ST

• Üye
  • 4.614 İleti

sabri kardeş al bi syah hb sürmeli farlı tit ecobosst bak keyfine ya....süper spor araba....BlackHawk gibi...vala bila....satarken de kırmızıyı millete anlatamazsın para verdim kıltüy ama siyahın herdaim müşterisi vardır...hemde çok seksi duruyor sürmeli farlarla... :smiley2k:

:kıhkıh: :P :) yaşım gereği dediklerinize aynen katılıyorum al ecoboost bak keyfine ama işte yakıt fiyatları trafik dur kalklar beni dizele itiyor yapabilcek birşeyim yok :) ama koyu renkte kararlıyım büyük ihtimal gece gri olacak

mWJmLwz_zps20f8d6b0.jpg

Bora A.

Bora A.

ST

• Üye
    • Üye No: 78
  • 4.113 İleti
  • Beğenilme: 1.422
  • Arabam:2012 Ford Focus 3
  • Meslek:Bürokrat

Kırmızıyı da anlatırım Herbişeyide anlatırım..Satarken anlatamayacağım tek şey boyalı kaporta olayı..Milleti anlamıyorum arabanın mekaniğinde hiçbişii yok adam kaporta boyalı diye laga luga yapıyor...Kaportası gıcır gıcır arabayla yolda kalsa ne yapacak acaba....Siyah karizmadır ama sağlam bir araba yıkamacıyla ortaklık anlaşması imzalamak lazım siyah renk için..Birde içinde yazın yumurta pişirirsin....Klima bile yetersiz kalıyor..O derece
  • S.Velid Demir bunu beğendi
Resmi ekleyen

Hiç Bir Şey Uyaramaz İçimizdeki Sessizliği....
Focus 3 Hariç.....

2012 Ford Focus 3 TDCI
Sedan
TITANIUM X
Otomatik Park
Sunroof
Şeker Kırmızı

Cem Boneval

Cem Boneval

RS

• Blogger
    • Üye No: 946
  • 8.889 İleti
  • Beğenilme: 11.943
  • Arabam:Focus & Fiesta
  • Meslek:Doktor

Siz Koyu renge karartmalı far kullanıyorsunuz ve memnunsunuz bunu duyduğum iyi oldu çünkü ne bayilerde nede yolda koyu renge karartmalı farlı gÖrmedim elinizde varsa aracın fotoğrafı gÖsterebilir misiniz?

Fotoğraftan fazlası var: http://www.focusclub...dpost__p__28546

focus_III_ava2.jpg <-- 2011 Focus Mk.3 Titanium 1.6 Ecoboost ***** 2013 Fiesta Mk.7 Titanium 1.0 EcoBoost --> fiesta.jpg

Sabri Özer

Sabri Özer

ST

• Üye
  • 4.614 İleti
:smiley2k: Maaşallah çok beğendim nazar değmesin. Düşündüğüm gibi koyu renge karartma farlar çok kötü durmuyormuş hatta güzelmiş :P Konuyu açma amacım o iki renkten birini seçebilmekti. Yardımcı olduğunuz için teşekkürler Gece gri X paket olsada olmasada ama sonuna kadar zorlicam X paket için :kıhkıh:

İleti Sabri Özer tarafından 26 Aralık 2011 - 18:29 tarihinde düzenlenmiştir.

mWJmLwz_zps20f8d6b0.jpg

H. Cenk Köse

H. Cenk Köse

Titanium

• Üye
    • Üye No: 1.164
  • 2.622 İleti
  • Beğenilme: 1.768
  • Arabam:Das auto
  • Meslek:Hekim
Bence

HB: 1) siyah
2) şeker kırmızı

sedan: 1) kül kahve
2) şeker kırmızı

SW: 1) kül kahve
2) siyah=şeker kırmızı

Bora A.

Bora A.

ST

• Üye
    • Üye No: 78
  • 4.113 İleti
  • Beğenilme: 1.422
  • Arabam:2012 Ford Focus 3
  • Meslek:Bürokrat
Siyah arabanın avantajı karizmatik duruşu,dezavantajı ise çok kiri kabul etmemesi ve Güneşi çok çekmesi....Gece gri ise çok albenili ve focusa çok yakışan bir renk,ancak Led Farlarla mükemmeliyetini tamamlıyor..Aynen Mertolun Lacivert Apaçi Staylasında olduğu gibi :)
Resmi ekleyen

Hiç Bir Şey Uyaramaz İçimizdeki Sessizliği....
Focus 3 Hariç.....

2012 Ford Focus 3 TDCI
Sedan
TITANIUM X
Otomatik Park
Sunroof
Şeker Kırmızı

Mertcan Çelik

Mertcan Çelik

RS

• Moderatör
    • Üye No: 1.076
  • 5.433 İleti
  • Beğenilme: 3.277
  • Arabam:Focus III Style Plus TDCI

Valla Cem bey ben arabamı 52.000 TL + beleş kasko aldığımda Millet DH sitesin de bana o kadar yüklenmişti ki anlatamam. Yok salakmışım bu fiyata değmezmiş, zaten kışın düşecekmiş, yok sony geleçekmiş..... Ne fiyatı aldığım fityattan düştü ne de sony geldi. İyiki de almışım diyorum. Keşke Tit x alsaymışım diyorum. Ama herzaman dediğim gibi bütçe zevkten önce gelen bir kıstas.

:kıhkıh: :pist: Klasik DH yorumları.

Teknik Mod.

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 kullanıcı, 0 misafir, 0 gizli kullanıcı