Welcome to Focus Club Tr | Otomobil Severlerin Adresi

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• Announcements

• Yakup Çağatay

[ÖNEMLİ MUTLAKA OKUYUNUZ] Görünmeyen Resimler Hakkında   08/06/2015

Devletimiz i.imgur adresini engellemiş bulunmakta, bu sorunu çözmek için ilk etapta öncelikli konuları yenilemeye başladık. Şuan görmek için yapmanız gereken basit bir DNS değişikliğidir. Google dns gibi 8.8.4.4  İlginize Teşekkürler. NOT: Bu sadece imgur'a yüklenen fotoğraflar için geçerlidir, diğerlerinde problem bulunmamaktadır.  
    • Yakup Çağatay

Yeni Konu Açmadan Göz Atınız - Etiketleme Sistemi   06/20/2016

Sizlerden Ricamız;   Örneğin bir web sayfasında Büyük Başarı: Türkiye:4 – İtalya:0 başlıklı bir yazı gördünüz. Bu yazının etiketleri yazar tarafından şöyle oluşturulmuş olabilir: Türkiye, İtalya, Futbol, Galibiyet, milli takım.   Bu sistemle aranılan konu çok daha kolay bulunur. Etiketler içinde Türkiye İtalya Futbol şeklinde bir arama yapmak sizi istediğiniz sayfaya çok hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlar.   Yeni Konularınızı açarken eğer etiketleme yapmak istiyorsanız bu kurallara göre yapmanız olacaktır, aksi taktirde tüm hataları düzeltmeye kalkmamız çok zaman alıyor ve düzeltme yapılana kadar yanlış sonuçlar çıkıyor..   Eğer yapmak istemiyorsanız lütfen boş bırakınız... Yapmak istiyorsanız ilgili KELİMELERİ VİRGÜL (,) İLE AYIRIN LÜTFEN. FARKLI İŞARETLER İLE DEĞİL.   Özen gösterip ilgilenen herkese teşekkürler FocusClubTr.com
“ER-OL
Sign in to follow this  
Followers 0
Sabri Özer

Focus III renk?

37 posts in this topic

Renk konusu tamamen zevk meselesi...

Söz gelimi ben siyah renk ve kenarı siyah far kullanıyorum ve bu hali hoşuma gidiyor.

Tabii zevklere ket vuran bir de parasal kaygılar var.

Benim için X-paketteki tek cazip taraf farları, onlar için de o kadar fark ödemeyi gerçekçi bulmuyorum.

Bütçe müsaitse evet, değilse gerek yok.

(Şimdi Bora gene bozulacak)

Valla Cem bey ben arabamı 52.000 TL + beleş kasko aldığımda Millet DH sitesin de bana o kadar yüklenmişti ki anlatamam. Yok salakmışım bu fiyata değmezmiş, zaten kışın düşecekmiş, yok sony geleçekmiş..... Ne fiyatı aldığım fityattan düştü ne de sony geldi. İyiki de almışım diyorum. Keşke Tit x alsaymışım diyorum. Ama herzaman dediğim gibi bütçe zevkten önce gelen bir kıstas.

sabri kardeş al bi syah hb sürmeli farlı tit ecobosst bak keyfine ya....süper spor araba....BlackHawk gibi...vala bila....satarken de kırmızıyı millete anlatamazsın para verdim kıltüy ama siyahın herdaim müşterisi vardır...hemde çok seksi duruyor sürmeli farlarla... :smiley2k:

sabri kardeş al bi syah hb sürmeli farlı tit ecobosst bak keyfine ya....süper spor araba....BlackHawk gibi...vala bila....satarken de kırmızıyı millete anlatamazsın para verdim kıltüy ama siyahın herdaim müşterisi vardır...hemde çok seksi duruyor sürmeli farlarla... :smiley2k:

:kıhkıh::P:) yaşım gereği dediklerinize aynen katılıyorum al ecoboost bak keyfine ama işte yakıt fiyatları trafik dur kalklar beni dizele itiyor yapabilcek birşeyim yok :) ama koyu renkte kararlıyım büyük ihtimal gece gri olacak

Kırmızıyı da anlatırım Herbişeyide anlatırım..Satarken anlatamayacağım tek şey boyalı kaporta olayı..Milleti anlamıyorum arabanın mekaniğinde hiçbişii yok adam kaporta boyalı diye laga luga yapıyor...Kaportası gıcır gıcır arabayla yolda kalsa ne yapacak acaba....Siyah karizmadır ama sağlam bir araba yıkamacıyla ortaklık anlaşması imzalamak lazım siyah renk için..Birde içinde yazın yumurta pişirirsin....Klima bile yetersiz kalıyor..O derece

1 person likes this

Siz Koyu renge karartmalı far kullanıyorsunuz ve memnunsunuz bunu duyduğum iyi oldu çünkü ne bayilerde nede yolda koyu renge karartmalı farlı gÖrmedim elinizde varsa aracın fotoğrafı gÖsterebilir misiniz?

Fotoğraftan fazlası var:

:smiley2k: Maaşallah çok beğendim nazar değmesin. Düşündüğüm gibi koyu renge karartma farlar çok kötü durmuyormuş hatta güzelmiş :P Konuyu açma amacım o iki renkten birini seçebilmekti. Yardımcı olduğunuz için teşekkürler Gece gri X paket olsada olmasada ama sonuna kadar zorlicam X paket için :kıhkıh: Edited by Sabri Özer

Bence

HB: 1) siyah

2) şeker kırmızı

sedan: 1) kül kahve

2) şeker kırmızı

SW: 1) kül kahve

2) siyah=şeker kırmızı

Siyah arabanın avantajı karizmatik duruşu,dezavantajı ise çok kiri kabul etmemesi ve Güneşi çok çekmesi....Gece gri ise çok albenili ve focusa çok yakışan bir renk,ancak Led Farlarla mükemmeliyetini tamamlıyor..Aynen Mertolun Lacivert Apaçi Staylasında olduğu gibi :)

Valla Cem bey ben arabamı 52.000 TL + beleş kasko aldığımda Millet DH sitesin de bana o kadar yüklenmişti ki anlatamam. Yok salakmışım bu fiyata değmezmiş, zaten kışın düşecekmiş, yok sony geleçekmiş..... Ne fiyatı aldığım fityattan düştü ne de sony geldi. İyiki de almışım diyorum. Keşke Tit x alsaymışım diyorum. Ama herzaman dediğim gibi bütçe zevkten önce gelen bir kıstas.

:kıhkıh::pist: Klasik DH yorumları.

Gece Gri X paketli 1 sene içindede bu jantlı standart ST jant değil kromajlı gibi sis farları ve krom çerçeveyle uyum içinde olacak

thmb43826928iu9.jpg

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-jant-ve-lastik-jant-yuzlas-ford-focus-st-5x108-18inc-18x8-et-52-43826928/detay/

Edited by Sabri Özer

Çakmasını alma oricinal olsun: http://www.sahibinde...-68356120/detay

ama bu mondeonun selection modelindeki jant oraya ST jant yazmış ama :) benim koyduğum ilandaki jantı ilk defa gördüm ben parlak güneş vurdukca Çok hoş durabilir. Yakıtda artış ve konforda düşmeye yol aÇmasa keşke :(

Evet evet CemBonun verdiği 17" zaten... ST jantı 18 olmaz mı?

17ymiş siz söleyince dikkat ettim evet 18 oluyor ST jantlar.

Bence ST ye felan gerek yok. 5 kollu Focus jantı var gayet güzel bence alınacaksa o alınmalı.. :)

1 person likes this