Welcome to Focus Club Tr | Otomobil Severlerin Adresi
Tüm özellikleri kullanabilmek için şimdi kaydolun. Giriş yaptıktan sonra özel mesaj sistemini kullanabilir, durum güncelleyebilir, yorumları beğenebilir, mevcut konulara cevap yazabilir ve yeni konu açabilirsiniz. Bu mesaj giriş yaptıktan sonra tekrar gözükmeyecektir.

Focus III renk?

Bu konuda 37 ileti var

Posted · Mesajı raporla

Çakmasını alma oricinal olsun: http://www.sahibinde...-68356120/detay

ama bu mondeonun selection modelindeki jant oraya ST jant yazmış ama :) benim koyduğum ilandaki jantı ilk defa gördüm ben parlak güneş vurdukca Çok hoş durabilir. Yakıtda artış ve konforda düşmeye yol aÇmasa keşke :(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Posted · Mesajı raporla

Bence ST ye felan gerek yok. 5 kollu Focus jantı var gayet güzel bence alınacaksa o alınmalı.. :)

Yusuf Çavuş bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Posted · Mesajı raporla

Bence ST ye felan gerek yok. 5 kollu Focus jantı var gayet güzel bence alınacaksa o alınmalı.. :)

Lansman aracini uzerindeki jantdan mi bahsediyorsun? Yildiz 5 kollu 18" ? Nerden bulunabilir o sahibindende yok

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Posted · Mesajı raporla

Lansman aracini uzerindeki jantdan mi bahsediyorsun? Yildiz 5 kollu 18" ? Nerden bulunabilir o sahibindende yok

Evet onlar 5 kollu 18''.. Bayilerde 2000 TL gibi bir fiyatı vardı diye hatırlıyorum. İstenirse getiriyorlar. + yay ile gayet güzel olur bence... :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Posted · Mesajı raporla

aynen bende taktıracaktım onlar 205 focus 215 ti birde lastik için değiştiremem demiştim...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Posted · Mesajı raporla

Renk gece grisi jantlarda 18" 5 kollu lansman jantları oldumu birde x paket ile tadından yenmez. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap