Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus III renk?

Sabri Özer

Önerilen Mesajlar

Renk konusu tamamen zevk meselesi...

Söz gelimi ben siyah renk ve kenarı siyah far kullanıyorum ve bu hali hoşuma gidiyor.

Tabii zevklere ket vuran bir de parasal kaygılar var.

Benim için X-paketteki tek cazip taraf farları, onlar için de o kadar fark ödemeyi gerçekçi bulmuyorum.

Bütçe müsaitse evet, değilse gerek yok.

(Şimdi Bora gene bozulacak)

Valla Cem bey ben arabamı 52.000 TL + beleş kasko aldığımda Millet DH sitesin de bana o kadar yüklenmişti ki anlatamam. Yok salakmışım bu fiyata değmezmiş, zaten kışın düşecekmiş, yok sony geleçekmiş..... Ne fiyatı aldığım fityattan düştü ne de sony geldi. İyiki de almışım diyorum. Keşke Tit x alsaymışım diyorum. Ama herzaman dediğim gibi bütçe zevkten önce gelen bir kıstas.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sabri kardeş al bi syah hb sürmeli farlı tit ecobosst bak keyfine ya....süper spor araba....BlackHawk gibi...vala bila....satarken de kırmızıyı millete anlatamazsın para verdim kıltüy ama siyahın herdaim müşterisi vardır...hemde çok seksi duruyor sürmeli farlarla... :smiley2k:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sabri kardeş al bi syah hb sürmeli farlı tit ecobosst bak keyfine ya....süper spor araba....BlackHawk gibi...vala bila....satarken de kırmızıyı millete anlatamazsın para verdim kıltüy ama siyahın herdaim müşterisi vardır...hemde çok seksi duruyor sürmeli farlarla... :smiley2k:

:kıhkıh::P:) yaşım gereği dediklerinize aynen katılıyorum al ecoboost bak keyfine ama işte yakıt fiyatları trafik dur kalklar beni dizele itiyor yapabilcek birşeyim yok :) ama koyu renkte kararlıyım büyük ihtimal gece gri olacak

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kırmızıyı da anlatırım Herbişeyide anlatırım..Satarken anlatamayacağım tek şey boyalı kaporta olayı..Milleti anlamıyorum arabanın mekaniğinde hiçbişii yok adam kaporta boyalı diye laga luga yapıyor...Kaportası gıcır gıcır arabayla yolda kalsa ne yapacak acaba....Siyah karizmadır ama sağlam bir araba yıkamacıyla ortaklık anlaşması imzalamak lazım siyah renk için..Birde içinde yazın yumurta pişirirsin....Klima bile yetersiz kalıyor..O derece

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Siz Koyu renge karartmalı far kullanıyorsunuz ve memnunsunuz bunu duyduğum iyi oldu çünkü ne bayilerde nede yolda koyu renge karartmalı farlı gÖrmedim elinizde varsa aracın fotoğrafı gÖsterebilir misiniz?

Fotoğraftan fazlası var:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

:smiley2k: Maaşallah çok beğendim nazar değmesin. Düşündüğüm gibi koyu renge karartma farlar çok kötü durmuyormuş hatta güzelmiş :P Konuyu açma amacım o iki renkten birini seçebilmekti. Yardımcı olduğunuz için teşekkürler Gece gri X paket olsada olmasada ama sonuna kadar zorlicam X paket için :kıhkıh: Sabri Özer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Siyah arabanın avantajı karizmatik duruşu,dezavantajı ise çok kiri kabul etmemesi ve Güneşi çok çekmesi....Gece gri ise çok albenili ve focusa çok yakışan bir renk,ancak Led Farlarla mükemmeliyetini tamamlıyor..Aynen Mertolun Lacivert Apaçi Staylasında olduğu gibi :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla Cem bey ben arabamı 52.000 TL + beleş kasko aldığımda Millet DH sitesin de bana o kadar yüklenmişti ki anlatamam. Yok salakmışım bu fiyata değmezmiş, zaten kışın düşecekmiş, yok sony geleçekmiş..... Ne fiyatı aldığım fityattan düştü ne de sony geldi. İyiki de almışım diyorum. Keşke Tit x alsaymışım diyorum. Ama herzaman dediğim gibi bütçe zevkten önce gelen bir kıstas.

:kıhkıh::pist: Klasik DH yorumları.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gece Gri X paketli 1 sene içindede bu jantlı standart ST jant değil kromajlı gibi sis farları ve krom çerçeveyle uyum içinde olacak

thmb43826928iu9.jpg

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-jant-ve-lastik-jant-yuzlas-ford-focus-st-5x108-18inc-18x8-et-52-43826928/detay/

Sabri Özer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çakmasını alma oricinal olsun: http://www.sahibinde...-68356120/detay

ama bu mondeonun selection modelindeki jant oraya ST jant yazmış ama :) benim koyduğum ilandaki jantı ilk defa gördüm ben parlak güneş vurdukca Çok hoş durabilir. Yakıtda artış ve konforda düşmeye yol aÇmasa keşke :(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.