Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford St-line Serisi Tanıtıldı Fiyat Ve Donanım Açıklandı

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Ford’un yeni sportif serisi...

Aslında bir çok markada bu seriye paralel donanım seviyeleri (S-line, M-Paket, GT-Line ve R-Line gibi) görmekteydik Ford da bu modaya uyarak sportif görünümlü ama ekonomik motorlara sahip serisini ürün gamına dahil etti.

1.6 Ti-Vct Manuel, 1.0 EB A/T ve 1.5 TDCI PWS ile bize gelecek. Titanium'a benzer fiyatlı.

Fazlası: http://anasayfa.focusclubtr.com/fiesta-st-line-focus-st-line-tanitildi/

FordST-Line_2016_fiesta_focus_st-line.jpg

FordST-Line_2016_focus_logo_step.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Alıntı

Fiesta ST Line 140 PS’e kadar çok ödüllü 1.0 lt EcoBoost motora sahipken; Focus ST Line 182 PS’e kadar 1.5-litre EcoBoost motor opsiyonu sunuyor. 

Yine 182PS ligini sevgili Otosanci amcalar yediler diyosun. Ne kadar guzel. Cok guzel.... Mantigini essekler kovalasin otosanin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Servet Özkan said:

Yine 182PS ligini sevgili Otosanci amcalar yediler diyosun. Ne kadar guzel. Cok guzel.... Mantigini essekler kovalasin otosanin.

Onu anlamış değilim bende. Belki benim gözümden kaçmıştır ama dünde baktım yoktu listede.

Ne zaman ekleyecekler daha başka? tam zamanı halbuki.  Bu arada manueli kesin eklenmeyecekti sadece otomatik getireceğiz dendi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 dakika önce, Cem Boneval said:

Ciddi hayal kırıklığına uğradım, ben 1.6 atmosferik Powershift hayalleri kuruyordum. 

ST-Line'a en yakışacak o olurdu.

Kötüler kötü...

Hakkaten 1.6 atmosferikle taclandirabilirlerdi bu listeyi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence olmamış.Tampon eki ile tuningçi işi duruyor şuna düzgün iki tampon takmak zor olmasa gerek.İki tane gereksiz tampon eki için dünya kadar para isterler şimdi.Motorlara yorum bile yapamıyorum zaten.

Benim gözümde spor paket böyle olmaz.Amortisörden tut direksiyonuna kadar standarttan farklı olmalı  ki bir cazibesi olsun.R-line,fr,m-paket gibi.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence motor seçimleri gayet iyi. Sonuçta bu sadece bir çizgi (cızık da denebilir) :) 

Ama yine de ST-Line bu olmamalıydı. Hiç değilse ST spoileri esirgemeselerdi. Bir de yıl sonu nedir? 2017 sonuna zaten yeni kasa geliyor olmalı. Ford'un bu ağırkanlılığını bir garip ..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yıl sonu değil şimdi satışta. Yıl sonunda 4 adet olacak ST Line çizgisi :) 

Spoiler olmaması bence de kabul edilebilir değil ve garip.

5 dakika önce, Cihan Buğdaycı said:

Bence olmamış.Tampon eki ile tuningçi işi duruyor şuna düzgün iki tampon takmak zor olmasa gerek.İki tane gereksiz tampon eki için dünya kadar para isterler şimdi.Motorlara yorum bile yapamıyorum zaten.

Benim gözümde spor paket böyle olmaz.Amortisörden tut direksiyonuna kadar standarttan farklı olmalı  ki bir cazibesi olsun.R-line,fr,m-paket gibi.

Abi yazıyı okudun mu? :)  Yoksa sadece görsellere bakarak mı? 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Yakup Çağatay said:

Yıl sonu değil şimdi satışta. Yıl sonunda 4 adet olacak ST Line çizgisi :) 

Spoiler olmaması bence de kabul edilebilir değil ve garip.

Abi yazıyı okudun mu? :)  Yoksa sadece görsellere bakarak mı? 

Link'e tıkladığımda hata vermişti demin.Sadece burdan okumuştum.Detayı okumadan yorum yapmamak gerekiyormuş demin ki bütün yorumlarımı yuttum.:kıhkıh: Tampon ve motor konusunda fikrim aynı ama en azından 140 p/s'liği gelmeliydi.:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Ford+St-line+Serisi+Tanıtıldı+Fiyat+ve+Donanım+Açıklandı olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A. bu konuyu sabitledi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.