Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 Trend X Vites Artırma Uyarısı Cikmiyor

Yasin Karapınar

Soru

2015 trend x aracıma lpg taktırdıktan sonra vites yükseltme uyarısının çıkmadığını farkettim.aracı benzinde denedim ancak yine çıkmıyor.Bu sistem açılıp kapatılabilir mi? Eğer bir şekilde kapandıysa nasıl açabilirim? Bilgisi olanlar yazarsa çok sevinirim .Teşekkürler.  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 2 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
16 saat önce, Yasin Karapınar said:

2015 trend x aracıma lpg taktırdıktan sonra vites yükseltme uyarısının çıkmadığını farkettim.aracı benzinde denedim ancak yine çıkmıyor.Bu sistem açılıp kapatılabilir mi? Eğer bir şekilde kapandıysa nasıl açabilirim? Bilgisi olanlar yazarsa çok sevinirim .Teşekkürler.  

Vites değiştirme uyarısı tork hp diyagramında torkun verilmeye başladığı en alt devirde yanar lpg geçince tork hp diyagramı büyük ihtimal değişmiştir sensörlerde algılanan optimal değer algılamadığından sistem hatası oluşmuş olabilir servise gidip bilgisayara bağlatıp sorunu çözebilirsiniz büyük ihtimal 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.