Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 2 Tdci Fiyat Yorumlarınızı Merak Ediyorum

İsa Emre

Önerilen Mesajlar

ilan sitesinde biraz araştırma yaptım dizel f3 lerin 2012-2013 modellerinin temiz olanları 50000- 60.000 aralıgında değişiyor. Zaten siz de araştırmışınızdır. Doğal olarak hep daha iyisini seçmek istiyor insan ama bu da bütçe meselesi. Anladığım kadarıyla sıfıra yönelmişsiniz. Fakat şu ilan oldukça ilgimi çekti. Benzinli düşünürseniz bakın inceleyin derim. Çünkü aynı aracın bayi fiyatı 75 bin civarı diye hatırlıyorum.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-sahibinden-servis-garantili-ve-servis-bakimli-301880610/detay

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Süleyman Ünal said:

ilan sitesinde biraz araştırma yaptım dizel f3 lerin 2012-2013 modellerinin temiz olanları 50000- 60.000 aralıgında değişiyor. Zaten siz de araştırmışınızdır. Doğal olarak hep daha iyisini seçmek istiyor insan ama bu da bütçe meselesi. Anladığım kadarıyla sıfıra yönelmişsiniz. Fakat şu ilan oldukça ilgimi çekti. Benzinli düşünürseniz bakın inceleyin derim. Çünkü aynı aracın bayi fiyatı 75 bin civarı diye hatırlıyorum.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-sahibinden-servis-garantili-ve-servis-bakimli-301880610/detay

İyi güzel herşey yalnız sol çamurluk değişmiş demek artı sol far muhtemelen panel birde tam beyin sol ön lastiğin önünde tam sis farı ile arasında kalıyor burda bir soru işareti gelir aklıma :)  der kaçarım ...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yorumlarınız için çok tşk sıfırda öncliğim focus bakalım hayırlısı...

95 lik dizel F3 ü satıp, 2015 model Astra J sedan edition 115 hp almış ve 6 ay lpg ile kullanıp satmış biri olarak; performans beklentiniz varsa dizel focustan sonra, atmosferik astra ve atmosferik 1.6 focus ciddi anlamda üzer diye düşünüyorum.

Seçenekler arasında en mantıklısı 2013-14 dizel F3 olacaktır. İllaki sıfır olacaksada 1.0 ecoboost daha mantıklı olur.

Naçizane tavsiye (dikkate alıp almamak size kalmış); 55 - 60 bin li rakamları atmosferik benzinli bir araca sırf sıfır diye vermeyin.

2015 model benzinli araçla 1 yıl içinde 78 bin kmyi nerede yapmış, gerçekten araştırma konusu olur. [emoji1]

Kiralama çıkması desem değil, RAC şirketlerinde 1.0 ecoboost pek olmaz. Enteresan.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar hepinize tekrar çok tşk. Bugün focus 3.5 beyaz 2016 sıfır trend x benzinli aracımı aldım. Aksilik olmazsa yarın teslim alacam. F1 den sonra f 3.5 nasıl olur bilmiyorum. 

Deniz bey 1.0 eb tit ile geliyor oda benim bütceyi aşar.

Focus gerçekten bir tutku

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar hepinize tekrar çok tşk. Bugün focus 3.5 beyaz 2016 sıfır trend x benzinli aracımı aldım. Aksilik olmazsa yarın teslim alacam. F1 den sonra f 3.5 nasıl olur bilmiyorum. 

Deniz bey 1.0 eb tit ile geliyor oda benim bütceyi aşar.

Focus gerçekten bir tutku

Hayırlı olsun kaça aldınız sedanmı hb mi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.