Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Bu kablonun adi ne?

Teoman S.

Soru

Bu soruda 9 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
13 dakika önce, Murat Kavuk said:

Fakra plug. Fakra Z olandan alırsan hepsine uyar. Kablolu olarak bende evde var (orjinal ford radyo anten kablosu, montaja hazır versiyonda var büyük ihtimalle) :)

Evet sanırım en iyi cevap bu. Eğer yarın gelebilirsem @Murat Kavuk @Gürkan Çakıroğlu kablolarınızı getirirmisiniz deneyeceğim benim sisteme :D Teşekkürler.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Bir saat önce, Teoman Saraç said:

Evet sanırım en iyi cevap bu. Eğer yarın gelebilirsem @Murat Kavuk @Gürkan Çakıroğlu kablolarınızı getirirmisiniz deneyeceğim benim sisteme :D Teşekkürler.

Sen gel gel ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ahh ahhh. Nöbet çıktı. Siz bi zahmet kabloları yanınıza alın eğer gelebilirsem akşama doğru gelirim :D

Benim amacım.
Sisteme bu anteni eklemek. Hangisini nasıl yapayım çözemedim. Arada dönüştürücüler varmı bilemiyorum? Ya da hangisini kesip biçeyim?

1.jpg

2.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
  • 0

@Murat Kavuk abi anlatan olmazsa anlayamaman normal :D Sıkıntı bende. :D Dur bakalım şu Cin Ali çizimlerimle bir daha anlatmaya çalışayım.

Burda 2 ucu fakraya nasıl uydururum? Kesip biçmeyle ya da aparatla ya da başka bir yolla olurmu? @Murat Kavuk hocam. Sizler gibi mühendis olmayınca olmuyo işte :D

1.jpg

Teoman Saraç tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.