Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2016 Makyajlı Corolla

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Bir abim Auris, diğeri Corolla kullanıyor. İki yakın akrabam Adapazarı fabrikada yönetici ve mühendis. Dolayısıyla Toyota'ya laf yok :P İçinde ford'un da olduğu bir grup, Avrupa pazarını (Avrupanın kendi garip standartlarının da etkisi ile) çok fazla takmaz oldu. Bu toyotanın motorlarına ve hatta tasarımına yansıyor. Ama yine de yavaş yavaş Avrupalının istediği motorlar geliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otomobil seçerken baktıklarım:

Focus, Corolla, Civic ve Astra idi. Toyotayı sıfır alıp, takribi bir yıl sonra oğluna veren bir arkadaş, civic aldı yine sıfır olarak. Kıyaslar mısın dedim, bir daha toyotaya dönüp bakmam bile dedi, hondayı çok övdü.

Sıfır astra alan arkadaşa sordum; "Aman haa" dedi.

Okulumdaki eski - yeni focusculara sordum, aldığım cevaplar arasında olumsuz yorum olmadı.

Sanayide ford özel servisi olan bir dostuma sordum; "Mümkünse son kasayı, fiyat yetişmiyorsa ilk kasayı (2004 yılına kadar olanı sanırım) al, aradakilere bakma" dedi. Neden öyle yönlendirdiğini sormadım.

Kalan Civic - Focus seçeneklerinden birini tercih etmem gerekiyordu ki, kardeşim oto kiralamacılığı yapıyor, bir çok deneyimi mevcut. Sorduğumda "Focus al, beğenmezsen kolay satar, sonra da hondayı denersin dedi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

On 03.06.2016 at 22:41, Sezai Rahmi YILDIRIM said:

Sanayide ford özel servisi olan bir dostuma sordum; "Mümkünse son kasayı, fiyat yetişmiyorsa ilk kasayı (2004 yılına kadar olanı sanırım) al, aradakilere bakma" dedi. Neden öyle yönlendirdiğini sormadım.

Kendi zevkini söylemiş. İç hacim ve kullanışlılık anlamında da en iyisi MK2 serisidir. Genel anlamda da az sorunlu bir modeldir.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.