Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

istanbulpark Yeni Yarış Serilerine Ev Sahipliği Yapıyor

Cem Boneval

Önerilen Mesajlar

pist katılım ücretlerindeki saçma değişimin sebepleri bu yenilikler mi acaba diye düşünüyor insan. Güvenli sürüş eğitiminin ücreti için mail attım, kendi aracımızla katılmamız öneriliyormuş ancak araç da kiralayabiliyormuşuz, bakalım nasıl olacak.

clio cup cezbedici görülüyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Alıntı

Merhaba,

Intercity akademi olarak İstanbul Park tesisleri içerisinde yer alıyoruz. Bireysel eğitimlerimiz kişi başı 375TL + KDV'dir. Bireysel eğitim sınıfımız yoksa mevcut eğitimlerimizin içerisine sizleri dahil ediyoruz.

Nisan başı x no'lu iletişim adresinden bizlere ulaşırsanız sizleri pistimizde ağırlamak isteriz.

Saygılar.

Intercity Driving Academy
Sales&Marketing Executive 

450 tl civarı. çok mu az mı bir fikrim yok da daha önceden bulduklarımıza göre daha profesyonel görünüyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

otoparkın videolarında gördüm clioyla pistte çizgi eğitimi filan varmış, pilotluğa ilk adımmı ne diyo. ama sitelerinde bi bilgi yok öncelikle fiyatını merak ediyorum ama eleme yarışı 500 euro olduğuna göre ona yakın bir şeydir diye korkuyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

15 saat önce, Yakup Çağatay said:

Eğitim için diyorum

16 saat önce, Yakup Çağatay said:

Toplu olarak girebilir miyiz diye görüşecektim

ben varım :)

ayrıca halk günü içinde toplu bir etkinlik düşünülebilir...

Tugay Kuruöz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 saat önce, Tugay Kuruöz said:

ben varım :)

ayrıca halk günü içinde toplu bir etkinlik düşünülebilir...

Vallahi Tugay hocam yıl 2013 haydi gelin dedik 3 araba geldi :) Hal böyle olunca net taleplerin gelmesini beklemek mantıklı yoksa boşuna heves oluyor. Toplumdaki isteksizlik burada da mevcut.

Eğitim için adım atmayı düşünüyorum, arabaya aksesuar almak yerine kendinize aksesuar almak çok daha önemli. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ülkemizde motor sporları maalesef yıllardır zengin sporu olmaktan öteye gidemedi. Otomobil seviyoruz ama ne yapabiliyoruz hiç sadece derme çatma karting arabalarıyla güreşiyoruz toplamda kaç tane pistimiz var bir-iki bulunduğum şehirde piste çıkma imkanım olsa hiç düşünmeden ayda bir turlardım.  Tamam bir İskandinav ülkesi gibi olalım demiyorum bu konuda ama halkın ilgisi ve bilinci fazla olsa eminim bu işlerde daha yapılabilir olurdu. emniyet Kemer'ini bile takan insan sayısı okadar az ki trafikte bırakın bu işin eğitimine merak salsın...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.