Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Yakıt Kapağı Kitlenmemesi

Bora Ç.

Soru

Arkadaşlar kullanıcı el kitabında uzaktan kilitleme bölümunde merkezi kilit ile kapılar kitlendiginde yakıt kapağıda kitlenir ibaresi var ama kapak kitlenmiyor.Aracım 2010 titanium modeli ve yakıt kapağınin kitlenmedigini duymuştum,aklıma takılan el kitabinda neden böyle bir ibare var ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 10 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
21 dakika önce, Yakup Çağatay said:

Makyajsız Focus 2 kitleniyordu, makyajlıda kitlenmiyor çünkü kolay yakıt sistemi var.

Bu kolay yakıt sisteminin pompacıdan başka kimseye faydası yok sanırım. Düşünürsen bi tane pet şişeyle bir hortumla bile araçların benzinine ulaşmak mümkün.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
5 dakika önce, Servet Özkan said:

Bu kolay yakıt sisteminin pompacıdan başka kimseye faydası yok sanırım. Düşünürsen bi tane pet şişeyle bir hortumla bile araçların benzinine ulaşmak mümkün.

Ee yani ama diğerlerindeki kilit mekanizmasının ufacık plastik parçası olduğunu bildiğimiz için :D Açıkcası pek de bir fark yok gibi, kafaya takılcak dert değil.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Şimdi, Yakup Çağatay said:

Ee yani ama diğerlerindeki kilit mekanizmasının ufacık plastik parçası olduğunu bildiğimiz için :D Açıkcası pek de bir fark yok gibi, kafaya takılcak dert değil.

Biz hep 50 liralık alıyoz zaten :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

İstanbulda yaşasam ben ciddi sorun yapardım. 

Kastamonu'da arabanın kapılarını bir çok kez kilitlemeyi unuttuğumu bilirim. Allah'a şükür bişey olmadı bu zamana kadar. 

Arabanın kapılarını kilitleme, anahtarını yüzünden almama adeti olanı da bilmiyor değilim. Adamın arabası full açık, anahtarı yüzünde... :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
İstanbulda yaşasam ben ciddi sorun yapardım. 

Kastamonu'da arabanın kapılarını bir çok kez kilitlemeyi unuttuğumu bilirim. Allah'a şükür bişey olmadı bu zamana kadar. 

Arabanın kapılarını kilitleme, anahtarını yüzünden almama adeti olanı da bilmiyor değilim. Adamın arabası full açık, anahtarı yüzünde... [emoji3]

Açık adres neydi?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.