Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Amplifikatörlü Subwoofer

Önerilen Mesajlar

Ford'un orjinal aksesuarı var, pioneer olarak, koltuk altına montajı mümkün der. Ama ben de emin olamadım işe yarar mı diye. Tek istediğim aslında biraz bassları duyabilmek, focus 2'den sonra c-max zayıf kaldı çünkü..

bass.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yüksek watt lı(52w mosfet çıkışlı )   4 adet midbas döşe cam koltuk yine titrer boşuna tesisat döşeme. istediğin dengeyi alamazsın bu seferde midlerin yetersiz kalır kalkınma köklü olmalı tampon çözümler gereksinimleri arttırır.. 

emir hacımustafaoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ford'un orjinal aksesuarı var, pioneer olarak, koltuk altına montajı mümkün der. Ama ben de emin olamadım işe yarar mı diye. Tek istediğim aslında biraz bassları duyabilmek, focus 2'den sonra c-max zayıf kaldı çünkü..

bass.jpg.2415a7eef1ee0e4b51e0396dbd871dc5.jpg

Abi bence hacimden kaynaklı. Eski cmaxten iyi değil ama şuan benim sony cmaxteki sonyden iyi (aynı sistem).

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10 saat önce, Ozan Kar said:

Abi bence hacimden kaynaklı. Eski cmaxten iyi değil ama şuan benim sony cmaxteki sonyden iyi (aynı sistem).

Evet gerek iç hacim, gerekse de kapıların büyüklüğü sorun. Ben biraz yüksek sesli müzik dinlemeyi seviyorum. Bu nedenle başta c-max'da biraz sıkıntı çektim. Sonra ayarları resimdeki gibi yaptım, şimdi bangır bangır müzik dinleyebiliyorum, keyif de veriyor ama bassları focusdaki gibi duymuyorum. Bass ayarını biraz yukarı çekince de kapılar titremeye başlıyor. Bunu çözmek için kapı trimlerini söküp kaplıyorlar, gayet güzel sonuç da alıyorlar. Bu forumda da vardı uygulayan bir arkadaş. Ama biraz meşakkatli bir işe benziyor, hem de fiyat olarak yine hemen hemen aynı görünüyor. Yani aynı sonucu alabilecek isek, subwoofer daha kolay bir çözüm gibi sanki.

TINI.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.