Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Opel insignia ile bir gün (1.6 Dizel Otomatik İle 24 Saat)

Olcay Sert

Önerilen Mesajlar

Bilgilendirme için sağolun, Kasım 15-16 için 24 saatliğine randevu aldım bakalım, Mondeo'yu almadan önce Insignia ile Mondeo arasında çok gidip gelmiştim, Insignia'yı ciddi anlamda test etmemiştim, 1 gün boyunca denemek bana yeterince fikir verecektir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arabanızı rehin verirseniz ama...

REZERVASYON
Üzgünüz, proje katılım koşulları gereği şahsınıza ait ruhsatı olan bir aracınız olması gerekmektedir. 
Sizi en yakın bayimizde, satış danışmanımız eşliğinde test sürüşüne davet etmek isteriz. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

test dediğin böyle olur işte, bravo opel'e kocaman bir aferin... test'i aşmış bir tür "sahip olma simülasyonu" yapılmış... vallahi tebrik ettim kendilerini.

Yeni Mondeo testi için 500m gidiş 500m dönüş bir parkur göstermişlerdi şaka gibi ama biraz bıdırdayınca 3km kadar kullanma imkanı tanıdı eleman, çevre yoluna çıkmak yok, şehir içi lambaları iki tur dön gel, gerçekten komedi bir test olmuştu, hiçbir şey anlamadım o testten. Opel'i gerçekten takdir ettim bu konuda.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arabanızı rehin verirseniz ama...

REZERVASYON
Üzgünüz, proje katılım koşulları gereği şahsınıza ait ruhsatı olan bir aracınız olması gerekmektedir. 
Sizi en yakın bayimizde, satış danışmanımız eşliğinde test sürüşüne davet etmek isteriz. 

mantıksız değil... gece satış temsilcisinin evimde kalmasındansa mevcut arabamı rehin bırakırım tabi ki... arabası olanı tavlamak için yapılan mantıklı bir kampanya.

Yeni Mondeo testi için 500m gidiş 500m dönüş bir parkur göstermişlerdi şaka gibi ama biraz bıdırdayınca 3km kadar kullanma imkanı tanıdı eleman, çevre yoluna çıkmak yok, şehir içi lambaları iki tur dön gel, gerçekten komedi bir test olmuştu, hiçbir şey anlamadım o testten. Opel'i gerçekten takdir ettim bu konuda.

bu hemen bütün markalarda böyle... ben aracımı test etmeden aldım ancak bir dahakine test etmem gerekirse "ben ne zaman tamam dersem o zaman bu test biter" diyebileceğim bir yere gitmem lazım... muhtemelen ereğli de yapılır bu işte. bakkaldan gofret mi alıyoruz da 100 metre test yaptırıyor, kapıyı açar atarım o elemanı arabadan :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

mantıksız değil... gece satış temsilcisinin evimde kalmasındansa mevcut arabamı rehin bırakırım tabi ki... arabası olanı tavlamak için yapılan mantıklı bir kampanya.bu hemen bütün markalarda böyle... ben aracımı test etmeden aldım ancak bir dahakine test etmem gerekirse "ben ne zaman tamam dersem o zaman bu test biter" diyebileceğim bir yere gitmem lazım... muhtemelen ereğli de yapılır bu işte. bakkaldan gofret mi alıyoruz da 100 metre test yaptırıyor, kapıyı açar atarım o elemanı arabadan [emoji4]

Haşin erkeğim benim [emoji3]

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

mantıksız değil... gece satış temsilcisinin evimde kalmasındansa mevcut arabamı rehin bırakırım tabi ki... arabası olanı tavlamak için yapılan mantıklı bir kampanya.bu hemen bütün markalarda böyle... ben aracımı test etmeden aldım ancak bir dahakine test etmem gerekirse "ben ne zaman tamam dersem o zaman bu test biter" diyebileceğim bir yere gitmem lazım... muhtemelen ereğli de yapılır bu işte. bakkaldan gofret mi alıyoruz da 100 metre test yaptırıyor, kapıyı açar atarım o elemanı arabadan [emoji4]

Başka bir araba için arabamı rehin bırakmam.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Başka bir araba için arabamı rehin bırakmam.

vuuuuuuu. Çok sert...... :D Ayrıca bu araba fuardaki arabaysa cık.... Arkasında iki büklüm kalıştım... Şöför koltuğuda rahatsız geldi...  Cık..

Bi kamyoncu abimiz nedemiş... Alırsın Ford, olursun lord. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

vuuuuuuu. Çok sert...... [emoji3] Ayrıca bu araba fuardaki arabaysa cık.... Arkasında iki büklüm kalıştım... Şöför koltuğuda rahatsız geldi...  Cık..

Bi kamyoncu abimiz nedemiş... Alırsın Ford, olursun lord. [emoji3]

Dünyada benim için en güzel en iyi araba yine benim arabamdır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cok duygusal bakmiyor musunuz?

Ha evin onunde birakmissin ha baska bir showroom da ne fark var... Ertesi gun alirken "sen ne bicim sahipsin,beni nasil birakirsin" mi diyecek... Kendimize gelelim beyler, coluk cocuk sahibi adamlarsiniz yahu, orta yas sikintilari mi basliyor yoksa :) 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cok duygusal bakmiyor musunuz?

Ha evin onunde birakmissin ha baska bir showroom da ne fark var... Ertesi gun alirken "sen ne bicim sahipsin,beni nasil birakirsin" mi diyecek... Kendimize gelelim beyler, coluk cocuk sahibi adamlarsiniz yahu, orta yas sikintilari mi basliyor yoksa :) 

Duygusal derken  :D Orta yaş derken :D..  Daha dün bu resmi görmüştüm galiba :D

f.jpeg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.