Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

2012 focus 3 tdci titanium hakkında bir kaç soru.

Eray Özberk

Soru

Merhabalar.

Foruma yeni kayıt oldum ve ilk aracım olan 2012 model focus 3 tdci titanium paketini aldım.

Aracı istanbuldan aldım ancak aracım daha memlekete gelmedi. Uzun yol tecrübem olmadığı için 15 gün sonra babam getirecek. Aracımda sony müzik sistemi ve otomatik park sistemi mevcut.

Size araç hakkında bir kaç sorum olacak.

1. Sony müzik sistemiyle birlikde göğüsteki ve konsolun üstündeki ekran renkli tft erkan oluyor. Gerekli modüller takılarak araca gps ve geri görüş kamerası takılabilir mi. Yani ekranlar değişmeden.

2. Sony sistem yapıldığında aracın hoparlörleri de değişiyor mu, yoksa sadece göğüs mü değişiyor.

3. Araçta lastik basıncıyla alakalı bir gösterge var mı.

4. Aracın farlarına ve sislerine beyaz xenon takmak istiyorum. Daha önce rakan varsa hangi ürünü takarsam sorunsuz kullanırım.

Herkeze şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum. Mesajı telefonumdan yazdım. Yazım yanlışları icin özur dilerim.

İyi forumlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 8 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Hem soru hem cevap. Aynı araç bende var. Fakat düz titanyum da Sony paket yok?

Basınç göstergesi yok.

Beyaz xenon taktırmayın. Orijinal xenon far bulup onu taktırın. Bahsettiğiniz ampuller arabayı çok ucuz ve özenti gösteriyor. Trafikte başkalarının gözünü rahatsız ediyor. Zaten yasak, muayenede problem olur ayrıca.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Forumu gezerseniz eğer tüm cevapları detaylı olarak alabileceksiniz.
Ekran değişmeden, gps haritası nasıl gözükecek? Ayrıca haritayı ekrana takıyorsun. O iş olmaz ekransız.
Hoparlör değişiyor.
Sensör yok ama farklı çözümü var. (Bakınız genel kategori ve modifiye)
Xenon için (Bakınız genel kategori ve modifiye)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

ekran değişmeden geri görüş kamerası takılabilir. modul, kamera, tesisat ve aktivasyon gerekli.

Çok teşekkürler Yakup bey. Şuanda sayfa sayfa geziyorum. Sadece ekran değiştirme şansımız var mı acaba. Varsa beni yönlendirebilir misiniz. 

Teşekkürler.

ekranla birlikte çerçeveninde değişmesi gerekiyor, şuan bildiğimiz yerlerde yok ebaydan vs bakabilirsiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.