Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Köpeğe Çarptım :(

Yusuf Sarı

Önerilen Mesajlar

Hafta sonu memleketten gelirken aniden önüme çıkan bir köpeğe çarpmak zorunda kaldım.Gerçekten çok üzüntü verici bir durumdu.Araba inanın umrumda değil iyiki insan değildi ne yapardım bilmiyorum.

Hızım 90-110 km civarıydı sağa sola kaçmayı göze alamadım arabada 1'i bebeğim olmak üzere 5 kişiydik frene basıp direksiyonu sabit tuttum:(

köpek orta şeride savruldu...

Arabaya gelecek olursam ön taraf dağılmıştır dedim ama inip baktığımda hayret ettim.

Farın bağlantı vidasının olduğu yer kırılmış kaputun altındaki siyah plastik parça , ön ızgara ve etrafındaki şerit zarar gördü sadece ...

Kimsenin başına gelmesin inşallah...20151005_202319.thumb.jpg.880af221a49aa820151006_171325.thumb.jpg.4f644c8e94995e20151007_172833.thumb.jpg.1932b0abe92cc320151005_194100.thumb.jpg.e56472f362c19f

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geçmiş olsun, üzücü bir durum gerçekten bir canlıyı öldürmek. Ama yollarda buna benzer olaylar kaçınılmaz olarak gerçekleşiyor. Bu arada aklıma geldi nasıl olur prosedürü nedir bilmiyorum ama ön panjuru titanyum panjuruyla değiştirebilirsiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Herkese teşekkür ederim.

Kaskodan yaptıracağım bütün parçaları titanyum ızgara için fark çıkar dediler çok bişey çıkmazsa değiştirebilirim.

Bu arada geçmiş olsun.Araba bana hiç yabancı gelmedi.A.paşa taraflarındamısınız.

Teşekkür ederim.

Yok Sincan'dayım...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.