Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Mustang Türkiye'de (Ön İnceleme)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Bizde hiçbir arabayı kasti çizmek olmaz tam olarak anlaşılmadı dostum yada benimi yanlış anladınız

Sizede nasip olur inşallah başta bende beyaz alıcaktım siyah nasip oldu kağan abinin aracı hakikaten çok güzel görünüyor

yok abi doğru anlattın  karalamak yani kötüdür diye hiç bakıp etmeden kulaktan dolma bilgilerle markayı veya modeli yermek  yok demek istedim

vay bee ağladım bilgisayar başında. Adam inanmış

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayal kurunca sadece 2 seçenek bilmem nedendir:hmm: 

Hani sürmesekte papyon amca avrupadan kaçmadan bi camaro incelemişliğimiz var,forumlarda yapılan kıl geyiklerden bide ben yapayım camaro gibi 2.0 üreteymişte satacağının 2-3 katı sataymış keşkem,belki bizde almasak bile ufaktan aklımızdan geçirirdik,arkadaş dünyada ne güzellikler var:ranting2:

2016-chevrolet-camaro-ss-profile.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayal kurunca sadece 2 seçenek bilmem nedendir:hmm: 

Hani sürmesekte papyon amca avrupadan kaçmadan bi camaro incelemişliğimiz var,forumlarda yapılan kıl geyiklerden bide ben yapayım camaro gibi 2.0 üreteymişte satacağının 2-3 katı sataymış keşkem,belki bizde almasak bile ufaktan aklımızdan geçirirdik,arkadaş dünyada ne güzellikler var:ranting2:

2.0 ile 2.3 arasında dağlar kadar fark yok ki. Bu motor bir de yeni nesil ecoboost motor hünerleri ortada

Saruhan Özkan tarafından düzenlendi
ki ki ki ki yazmışım
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hadi klasik muhabbeti çevirelim. "Benim mustang alcak param olsa vergi farkı koyar mı yea derdim ama haklısınız tabii caydırıcı bir etken. Ve devlet tarafından kasti yapıldığını düşünüyorum (ve mantıklı da geliyo)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hadi klasik muhabbeti çevirelim. "Benim mustang alcak param olsa vergi farkı koyar mı yea derdim ama haklısınız tabii caydırıcı bir etken. Ve devlet tarafından kasti yapıldığını düşünüyorum (ve mantıklı da geliyo)

Hocam belki şöyle bakınca mantıklı gelmez :hmm:

Kaan abi bana ordan bir Mustang çek dedim :yemek:

Neyse saydı 40.000 doları getirdi,bana dedi ki araba 40 bin amma 75.640 dolar da dövlet istiyor(işte burda uzun adam devreye giriyor)

Amma motor 2.0 olsaydı ben Kaan abiye 40 bin uzuna 49.680 USA doları sayacaktım

Bu durum da 115.640 > 89.1680

NOT:Bu haliyle Kaan abi temsilidir ama uzun kişi temsili değil sanırsam,hayatımıza girdiğinde tıraş olmuyordum :dontknow:

Bu not fikret amcadan şu şarkıyı getirdi aklıma,sanırım şarkıyı söyleyen ve söylenen rahmetli olduğu için olmaz sakıncası

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kaan abideki arabada hiç yanmıyor. Far açılınca far ışığının yansımasını veriyor.

Yanmıyor, ama bir sor ... neden yanmıyor?  Çünkü içinde led/ampul vs. yok :)

Yakup kendini yerden yere atıyor, "Aracın ikonik tasarımına karşı, mantık dışı bu!" felan diyor ama ... yok işte. Araklamışlar Led'leri ... muHAHAHA

...yeni gelen Beyaz Gelin'e de baktık ... cıK onda da yok. 

Parça kılavuzuna baktı çocuklar, Amerikan versiyonun farları ile Avrupa'nın farları aynı değil, parça numaraları farklı ... şu an aklıma gelmeyen bir nedenden dolayı bizim (Avrupa'nın) aydınlatma opsiyonları aynı değil... 

Amma motor 2.0 olsaydı ben Kaan abiye 40 bin uzuna 49.680 USA doları sayacaktım

üj - bej bin doları'mı esirgiyorsunuz benden? :blink:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

80 yıldır bir otomobil üretemediğimiz için bu vergi bu fiyatlarla otomobil kullanıyoruz yani meselenin uzunla kısayla ilgisiyok tek uzun sorun bukadar uzun başarısızlık yılları

Yöneticileri değilde halkı eleştirenlerdir bir diğer sorun :)

Hocam 2002 de 2.0 üstü motordan alınan ötv %50 idi,şu an %145

Sanırım 145>50

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.