Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yozgat'da Ford servisi önerisi?

Önerilen Mesajlar

iyi günler.servisinden memnun olmayan birçok kişi var.40 gün kadar önce aracımın sol alt tarafını kaldırıma vurdum.tamponun alt tarafında sanırım deflektör diyorlar kırıldı.ayrıca tampon içinde hava yönlendiricisi dedikleri bir parçada hasar görmüş.2014 model olduğu için Yozgat Altınsoy ford  servisine bıraktım.parçanın iki gün sonra geleceğini belirtiler ve parça geldiği için aracı pazartesi bırakmamı söylediler aracı bıraktım çarşamba aksamı teslim edeceklerini söylediler.çarşamba telettim yetişmediği perşembe verebileceklerini belirttiler ok.dedim perşembe gittiğimde alt deflektörü taktıkları ancak hava önlendiricisini yanlış geldiğini söylediler.tatile gideceğimden aracı aldım.bir ara uğra takalım dediler.işin garibi iki gün sonra tampon sökülmüştü.ön park sürekli ötüyor baktım yuvaya otormamış pzar olduğuiçin sanayide adam  buldum yaptırdım.10 gün sonra tel ettim.parça geldi şimiz çok.iki hafta sonra aradım yine aynı cevap.en son dün aracı aldım gittim.bu seferde elektrik kesilmiş.tabi kızdım.servs nasıl hatalı parça getirtir nuralaı değilmi kaç gün bekledim.hemen olabilir filan neyse bugün oğlumla tekrar gönderdim.tama demişler.parçaya baakan kişiyle tartışmıştım.aracın altını sökmüşler bekliyoerlar çocuk tel etti.parça bekliyorlar vermemiş diye kasıtlı tabi tam saat 12 de veriyor bu seferde yemek saati amaç zorlamak neyse .zor şer aldık.ama kaç kişiyle görüştüm keşke oraya bırakmasaydın dediler .bir daha gitmem bulunduğum yere yakın  diğer servisler nasıl iyi bir servis tavsiyesi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.