Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Mustafa Tunga

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar aracımı sattım. Uzunca bir süredir araç aradıktan sonra focus almaya karar verdim. Ancak bir konu da hala kararsızım. Tecrübeli arkadaşların yardımına ihtiyacım var.

2012-2013 titanyum mu alayım yoksa yeni kasa trenx mi?

en fazla 2 yıl binerim sonra satıp ev alacağım.bana fazla zarar ettirmeyecek versiyon hangisi

sizce.

titanyumun konforu ve teknolojisi cazip geliyor. yeni kasa ise daha modern ve içi daha içok hoşuma gidiyor. Burada bir arkadaş kıyaslama videosu koymuştu onu izleyince daha da karıştı kafam. 

lütfen yardımcı olun. yanlış bir tercih yapmak istemiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yeni kasa sıfır aracı alıp keyfine bak hocam.

Konu doğru yere taşınıyor, lütfen bundan sonra daha dikkatli olunuz.

Neden böyle düşündüğünüzü de belirtirmisiniz üstadım.

yeni kasa çok hoş ama titanyuma göre çok boş.bilmediğim neler var acaba cazip olan?

konu için kusura bakmayın.daha yeniyim.

Mustafa Tunga tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Neden böyle düşündüğünüzü de belirtirmisiniz üstadım.

yeni kasa çok hoş ama titanyuma göre çok boş.bilmediğim neler var acaba cazip olan?

1- Yeni
2- Teknik olarak daha gelişmiş

3- Geçmişi temiz

Yorumlarım buarada mevcut

http://www.focusclubtr.com/topic/9710-2015-makyajlı-ford-focus-trend-x-16-tdci-incelemesi-ve-makyajsız-kıyaslaması-test-sürüşü/

Hatta style alabilirseniz düşünmeden alınır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1- Yeni2- Teknik olarak daha gelişmiş
3- Geçmişi temiz

Yorumlarım buarada mevcut

http://www.focusclubtr.com/topic/9710-2015-makyajlı-ford-focus-trend-x-16-tdci-incelemesi-ve-makyajsız-kıyaslaması-test-sürüşü/

Hatta style alabilirseniz düşünmeden alınır.

Son olarak bir şey daha sorayım. 1-2 yıl içinde satmayı düşünüyorum.tayin sonrası ev almak için. ozaman hangisi daha az zarar ettirir.

2012-2013 titanyum mu yoksa yeni kasa trenx mi?

teşekkür ederim.

video için teşekkürler.çok güzel olmuş zaten bu video kafamı karıştırdı.yoksa eski titanyum alacaktım :)

Mustafa Tunga tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 yıl sonra diğer araç 4-5 yaşında olacak diğeri ise 2 yaşında olacak. Sıfır araç olduğu için ilk kayıp biraz fazla olur tabi ki. Diğerleri konusunda benim tecrübem yok yani galericilik yapmıyoruz :D Karar sizin

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 sene için alcaginiz 0 aracın 2 yıllık masrafı ve sonradan çıkabilecek sorunu olabilme ihtimali olan 3_4 yaşındaki arac masrafı birde yılda yapacağınız km olarak yakıt maliyetiniz.2012 tüplü yada 0 tupsüz dusunun.bide 3_4 yaşındaki arac allah muhafaza çizilse icimizin cız etme seviyesi 0 aracın çizilmesyle olucak iç titremesi ne olur.tlfnda yazmak zor oldu kusuruna bakma alıskanligim pek yok.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Rasim, herşey bir tarafa iki yıl için Sıfır araçta kaybın çok olma ihtimali yüksek, ama birazda şans işi ( ekonomi açısından) zira ben Sıfır Alıp sattığım iki araçta da aldığım fiyatın bir miktar üstüne sattım, tabi şimdi fiyatlar Aldı başını gitti..

Ben hep yeni araçtan yanayım, ama çok da boş ( şirket aracı gibi) imkanlar elveriyorsa tercih edilmemeli, sonra şusu yok busu yok sıkıntı yaşayanları gördük okuduk..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim. Çok düşündüm taşındım. Her şeyini araştırdım. Şu iki araçtan birini almaya karar verdim.

İkisiyle de pazarlık yaptım, kisi de en son 60 diyor.

Değerli arkadaşlar sizlerden son ricam şu araçlara bakıp bana fikir vermeniz olacaktır. çok sağolun.

araç: 1 http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-memurdan-darbesiz-boyasiz-45binde-titanyum-smart-225806460/detay/

ilk araç yıl olarak daha iyi ama km yüksek.

araç 2: http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-aracim-hatasiz-ve-boyasiz-titanyum-simart-paket-full-star-stop-226143560/detay/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

60 bin liraya, 10 daha koyarsanız style sıfır dizel alıyorsunuz. (Yeni style donanımın eski Titanium'dan aşağı kalır yanı yok sayılır)
İmkan varsa mutlaka değerlendirilmeli bence...

Yukardaki iki araç arasında bir fark yok model yılı olarak ikiside 2013, birisi yatmış (veyahut geç üretim) 2014'de trafiğe çıkmış.

Hem garantisi uzun hem az km yapmış bunu tercih ederdim
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-aracim-hatasiz-ve-boyasiz-titanyum-simart-paket-full-star-stop-226143560/detay/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.