Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Tampon sürtmesi

Volkan G.

Önerilen Mesajlar

Merhaba,

Yeni ford mondeo aracımın arka tamponunun sağ tarafını, geri manevra sırasında başka bir aracın siyah plastik tamponuna sürttürdüm. Bu durumda en acısız (zaman ve masraf olarak) tamponu eski haline nasıl getirebilirim? Tampon komple sökülmeden ve komple boyanmadan, aracın üzerinde lokal bir çözüm var mıdır? Yoksa böyle kalmasını mı tavsiye edersiniz?

Teşekkür ederim.

kgJkWJ.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Rütuş yaptırırsam çok sırıtmaz mı Yakup Bey? Bu işlemi servislerde temiz bir şekilde yaparlar mı dersiniz?

Sırıtır ama bakmazsanız hiç sırıtmamış gibi olur :P Araba beyaz olmasa sanırım hiç lokal ile uğraşmazdım lakin belli olmamasını istiyorsanız boya şart gibi durmakta siz daha iyi görüyorsunuzdur parçayı boyasız hallolmaz gibi büyük kısım.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aynısı bendede oldu, bende ilk önce boya kalktı zannetmiştim. siyah kısma sürtme demişsin muhtemelen boya cıkmamıştır,tampona sürttüğün tampon boyası yapışmıştır. carrefourdan carpex marka sürtme, çizik macunu alıp bezle uyguladım. 10 numara oldu, sanki hiç sürtmemiş gibi. fiyatıda 13 tl. önce dediğimi bir dene olmazsa boya son çare.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.