Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Cyclone navigasyon shark Anten

Ogün Yaşar

Önerilen Mesajlar

Buradaki yorumlara baktığımızda da  Cyclone seçimiyle doğru bir seçim yapmışsınız,Hayırlı olsun. @Doğan Kurban abininde tavsiyesiyle bende Cyclone düşünüyorum ama arayüzünü sevemedim arayüz için bir güncelleme olduğunda ilk işim bu olacak.

Aracın kapılaı açıkken çıkan grafiği paylaşırmısınız?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Buradaki yorumlara baktığımızda da  Cyclone seçimiyle doğru bir seçim yapmışsınız,Hayırlı olsun. @Doğan Kurban abininde tavsiyesiyle bende Cyclone düşünüyorum ama arayüzünü sevemedim arayüz için bir güncelleme olduğunda ilk işim bu olacak.

Aracın kapılaı açıkken çıkan grafiği paylaşırmısınız?

Aslında şuan birçok arayüz var.Dün biraz oynama yaptım üstünde.Otomatik park olmayan araçlarda sıkıntısız çalışacaktır.Otomatik parkta sıkıntı yaratıyor.Birkaç güne güzel bir tema çıkartırım.Ama önce oto park işini çözmem lazım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mesela şöyle

0q94RB.jpg

.rrui uzantılı dosyaları direkt çalıştırıyor mu abi ? Bende internetten bir sürü tema buldum rrui editör ile değişiklikte yapılabiliyor bunlar direkt gözat butonuna tıklanıp yüklenebiliyor mu?

* Otomatik park destekleyen tema bulmak zor tabi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

.rrui uzantılı dosyaları direkt çalıştırıyor mu abi ? Bende internetten bir sürü tema buldum rrui editör ile değişiklikte yapılabiliyor bunlar direkt gözat butonuna tıklanıp yüklenebiliyor mu?

* Otomatik park destekleyen tema bulmak zor tabi

Şöyle ki.Sistemde tema seçim ekranında o dosyayı seçince cihaza kuruyor..rrui dosyalarının hepsini açıyor.Fakat şuna dikkat etmek lazım.Oto park varsa  ve klima digital ise cihaz bu ekrana gelen görüntüleri vermemiyebiliyor.Çünkü o tema farklı arabalar için tasarlanmış oluyor.Sana savsiyem bizim orj temamızın üstünde ikon zemin fotoğrafı gibi değişiklikleri yap.Daha sorunsuz kullanırsın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şöyle ki.Sistemde tema seçim ekranında o dosyayı seçince cihaza kuruyor..rrui dosyalarının hepsini açıyor.Fakat şuna dikkat etmek lazım.Oto park varsa  ve klima digital ise cihaz bu ekrana gelen görüntüleri vermemiyebiliyor.Çünkü o tema farklı arabalar için tasarlanmış oluyor.Sana savsiyem bizim orj temamızın üstünde ikon zemin fotoğrafı gibi değişiklikleri yap.Daha sorunsuz kullanırsın.

.rrui dosyalarını açması güzel yabancı forumlarda otomatik park destekleyen temalar görmüştüm onlara ulaşabilir ve deneyebilirsem iyi olacak

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Güle güle kullanın.Geri görüş kamerası bagaj açma butonuyla tümleşik olanından alabilirsiniz.Ben kullanıyorum gayette güzel.Shark anteni umarım boyamışsınızdır.Çok daha arabayla bütünlük sağlıyor.Bir de kapılar açıkken ekrana nasıl bir görüntü veriyor fotoğraf ekleyebilir misiniz?

aracla ilgii resimleri bekliyoruz..nasıl ve nereye takıldığına dair resimler olursa iyi olur

Levent Okutan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

tam aradığım konu aslında bende biran önce taktırmak istiyorum ama malum maddi durm.bir iki aya ancak taktıracağım.otomatik park desteklemesi iyi de serviste taktırsak pahalı ve hangi markayı takacak.dışarıda taktırsak garantiden çıkacak servisein birine sordum.navigommu ne marka dedi 2000 ve 2200  tl fiyat çekti.

hayırlısı.

Alparslan Özaslan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kapı açıldığında oluşan ekran görüntüsü

1.thumb.jpg.3b74c2427ac68ace1117fc9a42ec

orginal yuvasına fazladan 1 adet usb ve 1 adet aux eklendi ( trend x paket kullanıcıları bilir takılmadan önce yuvalar boş durumdaydı)

2.thumb.jpg.6de81a170ec250ff8e77f43d99cc

video görüntüleri hd kalitede ( tv yayını değil yanlış anlaşılmasın :) )

3.thumb.jpg.b361ff21e9147b30313fd28d73ed4.thumb.jpg.d1ad29197e350388e22224fa1574

kamera yerini merak eden arkadaşlar için 

5.thumb.jpg.644e7300592be0ab400c896fed80

tv anteni  gps anten ide karşıdaki direğin içine monte edildi.  (zaten antenin arkasım mıktanıs özelliklidir. usta için takması zor olmadı)

9.thumb.jpg.7e647e2e031b23b15f3e9f465b21

aliexpresten aldığım pad ler daha öncede paylasmıstım. daha yakın ve net cekımler yapıp tekrar paylasmak ıstedım

6.thumb.jpg.393cb1e645a7b95e2469361df4d57.thumb.jpg.282f57fecc6da10d965ee480712b

8.thumb.jpg.cf76543241306d1e37c9f54b894b10.thumb.jpg.77678b55cd0575faa20aa6d48b5

yerli malı bagaj havuzum :) ölçtük, biçtik, kestik :) 

11.thumb.jpg.d6180edd65b2d72283b605108d6

7.jpg

Ogün Yaşar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kusura bakmayın doağn bey sizi rahtasız ediyorum ama..Görüntü kalitesinde fark varmı..eski kamera ile bu kamera arasında..bir de gece aydınlatması varmı ?

Açıkcası orj kamerasını takmadım.Bu ürün gayet yeterli.Arabamın geri vites lambasını led ile değiştirdim ve gayette yeterli aydınlatma sağladı.Kameranın kendi ışığı yok fakat gece görüş özellikli.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.