Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus Yol Tutamıyor Mu?

Bahadır Atay

Önerilen Mesajlar

Otopark sitesindeki habere göre geyik testini geçemediği söylüyor ve nissan pulsar daha iyi sonuçlar alıyor

www.otopark.com

otopark.com.da geçen makyajlı focus incelemesi yapmışlar gayette beğenmişler aracı özellikle yol tutuşu ve şase yi çok begenmisler nerden çıktı şimdi bu yol tutmama muhabbeti
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Focus'ta 140kg ile ilgili bir şeyler yazıyor,o ne olaki? Fazla yük falan mı acaba,araç çok alçak geldi çünkü bana. 

Birde Focus girdiği hızla çıkıyormuş gibi geldi bana videoda ama pulsar 78'le girdiyse 30'la çıkıyormuş gibi neredeyse duracak. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu işin kaynağı burası (altta), otopark com her zamanki gibi çeviri eksikliği ve hataları ile göz doldurmuş (sonucu yanlış değil o ayrı) hep uyardım bildiğim konularda ama tık yok o yüzden artık sallamıyorum (bize ne ?)

Bu siteye girip Toledo, Pulsar ve Focus'u izleyebilirsiniz.

http://teknikensvarld.se/ford-focus-urusel-i-algtestet-185150/

Sonuç olarak full ağırlık halinde Pulsar  2km/h daha hızlı güvenli sürülebiliyor.

Bu test direkt geyik testi değil, otomobilleri yükleyerek (bakınız full) ağırlıklarına göre araçları denemişler ve kilo problemli ford'u şikayet ediyorlar. Mondeo'da da böyle sorun vardı. Dedikleri tutmuyor gibisinden.

Focus da da obezite problemi var denmiş bu araba için fazlalık 130 kg var demişler.

Yani, ya resmi yükleme kapasitesini düşüreceksin ya da arabayı hafifleteceksin (bunu ben ekledim mantıken) böyle milleti kandırmayın al işte yol tutmuyor! diyor yoksa.

Sonuç olarak buradaki soru yol tutması değil.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu başka bir sitenin haberi oto park sadece Türkçeye çevirmiş. Ayrıca makyajli focus testini izleyin sürekli şasi harika yok tutuş süper tek dedikleri bu.

Oto park karalamasi olmasın bir alakam yok ama beğenirim

Yanlış anlamışsın, zaten yapılan haberlerin yani çeviriler genelde hatalı (ben sadece Ford'a bakıyorum düşün (ilk etapta emin olduğum için) ) ayrıca bu genelde her site için geçerli bir durum. Haber sitesi hata yapabilir. Sen işin farklı kısmını seviyorsundur herkes gibi. 

Bir sistemin yanlışını söylemek karalamak değildir :) Söylüyoruz ki düzeltilsin. Ben misal 2-3 defa şunu şunu düzeltin dedim sallamadılar artık uğraşmanın anlamı da yok.

Diğer arkadaşlar zaten siteye bir şey demiyor ve bunun test ile alakası yok.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus Yol Tutamıyor Mu? olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.