Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sökülmeyen Koruyucu Film

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar arabamı 0 aldığındam aşırı koruma güdüsü ile kapı kolu içlerine çizilmeyi önleyici film yapıştırdım. Fakat aradan geçen bir yılda film karardı ve kötü bir görüntü meydana geldi. Şu an sökmek istediğim fakat olmuyor. İnce ve parcalaniyor. Sizce nasıl yapabilirim deneyimi ve bilgisi olan arkadaşlar dan yardım bekliyorum.

f7bad97df979a1a6e34dedc48b7bc867.jpg

0b7ca83a1f9ffe31cdfd3c31ed462c36.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mete, ben de ön kaputa yaptırmıştım.Yaptırdığım yer iki sene sonra istersem kendilerinin sökeceğini söyledi.

Tekniğini öğrettiler. "Yapamazsan gel,biz yapalım." dediler.Sökme mantığı yapıştırma mantığı ile aynı çalışıyormuş.

Yani filmi ısıtarak,yavaş yavaş sökeceksin.(Bana öğretilen yöntem bu.) Yine de denemeyeceğim.Taktırdığım yere söktürmeyi planlıyorum bu yaz sonu.

Ama yine de bence bu işi yapan aksesuarcılardan birine gitsen sanırım yardımcı olurlar.

A.Coşar tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

saç kurutma makinası mı? ... belki işe yarar, emin değilim ama ... biz mini onarım, plastik aksam bükme / sökme / takma vs. işinde sanayi tipi sıcak hava tabancası kullanıyoruz , şöyle bir şey yani (  https://www.grossdepot.com/steinel-hg-2310-lcd-kfz-profesyonel-sicak-hava-tabancasi-oto-tamir-kaynak-seti ) bizim serviste Bosch olanları var ama onun da tonla alternatifi bulunuyor.  Anlayacağınız bu alet -anında görüntü- verme kapasitesine sahip, bas tetiğe, işini gör ... alltaki saç ve boyanın ısınıp zarar görmesine neden olmadan sonuç al olayı... 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

...bak jant dedin, aklıma neler - neler geldi ama malum kişinin! morali bozulmasın diye ağzımı açmıyorum :kop:  

Jant mı ne jantı abi. Mert in jantı felan yok nerden çıkardın ki? Yoksa jant mı almış.Sanmam hatundan tırsıyo alamaz abi o jant jelan

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.