Welcome to Focus Club Tr | Otomobil Severlerin Adresi
Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj atabilirsiniz. Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.
 • Announcements

  • Nerede Konu Açmalısınız? [UYGUNSUZ BAŞLIKLAR SİLİNİR] Lütfen İnceleyiniz!

   Focus Garajı yeniden düzenlenerek, tüm jenerasyon araçlar birbirinden ayrılmıştır. Genel Bilgi ve Bildirimler
   Soru ve Sorunlar
   Modifikasyon
   Test ve İnceleme Yorumları
   olarak 4 kategoriye bölünmüştür... Bu kategorilere bağlı olarak başlık açmaya dikkat edelim..Eğer bunlara uygun değilse konunuz Otomobiller Hakkında kategorisine bakabilirsiniz..Tüm forumda başlık açacak yer bulamadınız mı hala ? O zaman Otomobil Sohbetleri kategorimize buyrun.Yani aracınız ne ise ona göre başlık açmak zorunda değilsiniz. Teşekkürler FocusClubTr.com Yönetimi
  • Yeni Konu Açmadan Göz Atınız - Etiketleme Sistemi

   Öncelikle Etiket (tag) nedir? sorusunun cevabı ile başlayalım. Aslında bu sorunun cevabını hepimiz biliyoruz. Etiket birden fazla Özelliğe sahip bir Öğrenin birden fazla kategoride yer alabilmesidir. Örneğin bir web sayfasında Büyük Başarı: Türkiye:4 – İtalya:0 başlıklı bir yazı gördünüz. Bu yazının etiketleri yazar tarafından şöyle oluşturulmuş olabilir: Türkiye, İtalya, Futbol, Galibiyet, milli takım gibi kelimeler olabilir. Bu sistemle aranılan konu çok daha kolay bulunur. Etiketler içinde Türkiye İtalya Futbol şeklinde bir arama yapmak sizi istediğiniz sayfaya çok hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlar. Etiketlemenin ziyaretçi dışında sitemiz açısından da getirisi çok. Bir konu birden fazla kategoriyi ilgilendirebilir yada hiç birini ilgilendirmez. Etiketleme ile sınırsız bir şekilde sınıflandırma yapılabilir. Aynı zamanda etiketleme arama motorlarında üst sıralarda yer almanız için faydalıdır. Sizlerden Ricamız; Yeni Konularınızı açarken eğer etiketleme yapmak istiyorsanız bu kurallara göre yapmanız olacaktır, aksi taktirde tüm hataları düzeltmeye kalkmamız çok zaman alıyor ve düzeltme yapılana kadar yanlış sonuçlar çıkıyor.. Eğer yapmak istemiyorsanız lütfen boş bırakınız... Yukarda da belirtildiği gibi Etiketleme hepiminizin yararına olan bir sistem Yapmanız tavsiyedir.. Özen gösterip ilgilenen herkese teşekkürler FocusClubTr.com Sitemizden Örnekler; Fotolar öldüğü için kaldırıldı.

Focus I