Welcome to Focus Club Tr | Otomobil Severlerin Adresi
Tüm özellikleri kullanabilmek için şimdi kaydolun. Giriş yaptıktan sonra özel mesaj sistemini kullanabilir, durum güncelleyebilir, yorumları beğenebilir, mevcut konulara cevap yazabilir ve yeni konu açabilirsiniz. Bu mesaj giriş yaptıktan sonra tekrar gözükmeyecektir.
 • Announcements

  • Tanışma konusu için ÇOK Önemli - LÜTFEN OKUMADAN KONU AÇMAYINIZ

   Sevgili üyelerimiz, Forumumuzda samimi bir hava oluşturmak, ortak paylaşımlarımız olabilecek konuları daha rahat tespit edebilmek için sizlerden kendinizi aşağıdaki format ile tanışma başlığı altında kendinize ait olacak bir konu ile tanıtmanızı rica ediyoruz. Ortak paylaşımlarımızın bol olması dileği ile. Focus Club Tr Yönetimi Ad-Soyad: Meslek: Yaşadığınız Yer : (büyükşehirler için ilçe belirtirseniz seviniriz) Arabanızın Markası/Modeli : Tuttuğunuz Takım : (Fanatiklik yok ama ) Hobileriniz : (Ortak hobileriniz olan üyelerimiz sizi bulsun) Forumu nereden duydunuz: Altdaki bölümü kopyalayıp yeni konunuza yapıştırabilirsiniz. Ad-Soyad: Meslek: Yaşadığınız Yer : Arabanızın Markası/Modeli : Tuttuğunuz Takım : Hobileriniz : Forumu nereden duydunuz:
  • Nerede Konu Açmalısınız? [UYGUNSUZ BAŞLIKLAR SİLİNİR] Lütfen İnceleyiniz!

   Focus Garajı yeniden düzenlenerek, tüm jenerasyon araçlar birbirinden ayrılmıştır. Genel Bilgi ve Bildirimler
   Soru ve Sorunlar
   Modifikasyon
   Test ve İnceleme Yorumları
   olarak 4 kategoriye bölünmüştür... Bu kategorilere bağlı olarak başlık açmaya dikkat edelim..Eğer bunlara uygun değilse konunuz Otomobiller Hakkında kategorisine bakabilirsiniz..Tüm forumda başlık açacak yer bulamadınız mı hala ? O zaman Otomobil Sohbetleri kategorimize buyrun.Yani aracınız ne ise ona göre başlık açmak zorunda değilsiniz. Teşekkürler FocusClubTr.com Yönetimi

Focus III

Yeni Ford Focus